Ozan Tufan, sizce ergenlikten çıkamamış mı?

Ergenlik döneminde Sırp Futbolcu Tošic'in karısı hakkında attığı twitlerde gündeme gelen ve Fenerbahçe'ye transferinden sonra bütün twitleri silen Ozan, EURO 2016'da Hırvat kızları görünce kendini tutamadı sizce bu durum nedir? Avrupa Ozan'ı maalesef kötü konuşuyor. Tam bir rezalet..Ozan Tufan, sizce ergenlikten çıkamamış mı?

0|2
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Ergen valla

0|1
    0|0
    • Karikatür vardı birde
      Elinde aynayla

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Ufo gören masum köylü...

0|2
    0|0
  • Ergen ya mal hala

0|1
    0|0
  • Tam şopar

0|1
    0|0
  • Olayın aslını tam bilmiyorum.. Ama anladığım kadarıyla çocuk büyük bir cinsel açlık içinde.. Yazık.

0|1
    0|0
  • ozanı avrupada fabrıkada işcı olarak bile çalıştırmazlar

0|1
    0|0
  • oo foto gercek degıl yaa kızların oldugu foto mactya once cekıldı

0|1
    0|0
  • Böyle birşeye cidden inanıyorsan ben sana birşey anlatamam ki sen koyunsun der geçerim.

0|0
    0|0
    • İnanmasam da Modric topa vuracakken bu çocuk saçını yapıyordu. Osurmazsan kokmaz

• @Fenerliiix Hakem hatalarıyla ilgili konuşabilecek son takım sizsiniz. Herneyse artık seninle muhattap olmayacam. İnsanca tartşmada bile zora gelince laf sokup engelliyorsun. Umarım en kısa zamanda akıllanırsın. İyi ramazanlar

• @Balkir Ben engellemedim ki seni engellememde. En son hakemlerle konuşan sensin diyorsun da Fenerbahçe maçında 3 golun 2 si hakem ile atmışsın Oguzhan orta parmak göstermiş ceza almamış evet bunları Fenerbahçe uyaptı demi.

Yükleniyor...