Yüzmeye gitsem yadırganır mıyım?

18 yaşındayım 170 boyunda 75 kg yim bu yaz yüzmeye gitmeyi düşünüyorum kilo vermek ve stres atmak için. Bunalımdayım birazda çünkü. Ama yüzme bilmiyorum ve kilomdan dolayı yadırganır mıyım? Çekiniyorum

0|0
19|23

En İyi Erkek Görüşü

• hiçbir sıkıntı olmaz merak etme.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende suya olan korkumdan dolayı yüzemiyordum. Daha iki sene önce öğrendim. Bundan utanmıyorum da. Hiç kafana takma. Bana o zamanlar erkek arkadaşım, şu an eşim olan kişi öğretmişti, üstelik halk plajlarında, gittiğimiz havuzlarda vs. Yani özel ders falan almadım. Toplum içerisinde, herkesin önünde yavaş yavaş öğrendim ☺😊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• bu tarz düşüncelerinze mani olursanız insanlar arasına daha çabuk adepte olur arkadas edınır yuzmenızıde sosyallığinizde cabuk elde edersiniz kimsenin sizden bir farkı yok.. hepimiz birer insanız

1|0
    0|0
  • Kimse kimseyi yadirmagaz git sen

2|0
    0|0
  • Git yüz mis gibi. Boşver milleti. O kilolar kalıcı değil, gider sen istersen. Dert değil yani

1|0
    0|0
  • Hahaha
    Denize girince tasiririm da millet dislar diye mi korkuyon 😂😂😂😂
    Yaw birakin millet ne dusunuru istediginizi yapin

1|0
    0|0
  • Kilo ver git

1|0
    0|0
  • Milletin işi gücü yok seni mi yadırgayacak sanki, hem git bir gör kaç tane 75 var orada

1|0
    0|0
  • Yüzmek için belli bir standart mı var? Bunu dışındakiler yüzemez diye bir şey mi var? Seni böyle düşündüren sistem mi utansın böyle düşünene sen mi?

1|0
    0|0
  • Niye yadırganasın.. Git yüz, yap, sadece yap.

1|0
    0|0
  • Yadırganmazsın, kilon fena değil

1|0
    0|0
  • Fiziğin gayet güzel rahat ol , senin hayatın , nasıl istersen öyle yaşa

1|0
    0|0
  • sankki ammk her yüxmeye giden adriana lima :D

1|0
    0|0
  • git ama havuzda öğrenemezsin.

1|0
    0|0
  • Sacmalama ya böyle düşünürsen ne kilo nu verebilirsin nede sağlıklı düşünen bir birey olabilirsin

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • yadırganmazsın. tabiki git.

1|0
    0|0
  • la ne alaka zayıflanırsın hem de yüzmeyi de öğrenirsin süper bişi :D

1|0
    0|0
  • Arkadaşın varsa onlarla git sıkıntı çıkmaz. Ayrıca kimseninde sana birşey demeye hakkı yok

1|0
    0|0
  • Sisko :)

0|0
    0|0
  • Dün sen gibi bir kiz vardi. Bozdu bizi kız 😀

1|0
    0|0
  • Nerde yaşıyorsun şehre bağlı

1|0
    0|0
  • merak etme yadırganmazsın hemde faydalı olur sana

1|0
    0|0
  • Git ne olacak

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Hayır

1|0
    0|0
  • Kilon çok değil sanki. Neden gitmiyormuşsun emin ol havuzlar balinaların insan kılığındaki versiyonlarıyla dolu. Yüzmek konusuna gelince çok zor değil başarırsın.

1|0
    0|0
  • Öncelikle kendini kabul et. Kimsenin seni yadırgamaya hakkı yok yadırgayan insan da küsür arıyordur açık ve net ama şunu söylemeliyim Yüzmede derecesi olan biri olarak söylüyorum güzel yerlere gelebiliyorsun ama acaip omuz genişletiyor bunu da göz ardı etme

1|0
    0|0
  • Hiç bişey Olmaz

1|0
    0|0
  • Saçmalamaaaa git spor iyidir hele ki yüzme çok iyi. Bikini giyme mayo al alt tarafı boxer gibi olanlardan daha rahat edersin kendini kasmazsın. Başarılarrr.

1|0
    0|0
  • Yüzmeyi evde küvette öğrenecek halin yok ya. Havuza giderek öğreneceksin. Hiç çekinme boş ver.

1|0
    0|0
  • Ya sacmalama , ne vucuda sahip olanlar var. Kötü hissetme kendini

1|0
    0|0
  • O kadar kilolu degilsin 10 kilo versen tamam

1|0
    0|0
  • Hagir tabiki git

1|0
    0|0
  • yadırgıycak olan bunu heryerde yapar insanların fikirlerine göre hareket etme

1|0
    0|0
  • Hayır tabiki

1|0
    0|0
  • Bnmde sana çok yakın bir kilom vr boyum var hatta boylarımız aynı ama eğer tahmin ettiğim gibiyse bnce boyundan göstermiuosundur çnkü senden 2-3 kilo azım ve kimse bni yargılamadı bnce kimseyi kafana takma ve git

1|0
    0|0
  • Herkes zayıf olacak diye bir kaide yok

1|0
    0|0
  • Off nolacak ya git

1|0
    0|0
  • Bence yadırganmazsın, çünkü yüzmeyi öğrenerek zaten diet yapabilirsin

1|0
    0|0
  • Kadinlar plajina git acilmadan suda egzersizler yap

0|0
    0|0
  • Kilonda ne varki? Bence oldugun gibi mükemmelsin degistirme kendini😊

0|0
    0|0
  • ya bende aynı kilodayken gidiyordum ne olacak kendine güven, isteyen gülsün kime ne

1|0
    0|0
Yükleniyor...