Beşiktaş'ın Serdar Aziz'i transfer edeceğine inanıyor musunuz?

Beşiktaş size göre bu transferi yapacak mı?

Güncellemeler:
Sporseverler soruya
bakalım neler olacak

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bursa fiyatı yuksek tutuyor , daha önce fb ye fazla fiyatta oyuncu satmaya alışmışlar ama Fiko o paraları vermez

0|0
    0|0
    • Yurtdışından verenler varmış fiko bence de vermez yabancı stoper yoldadır

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Serdar aziz için bursa net 6 milyon Euro istiyor bu sezon serdar ne yapmış da bu kadar para istiyorlar anlamıyorum bu sene Şampiyonlar ligindeyiz serdara o kadar verileceğine giderler Martin Skrteli getirirler daha mantıklı

0|0
    0|0
    • Ulan boş adam var mısın iddiaya bizim stad sponsorumuz Üllker biliyormusun. Fenerbahçe basket diye geçiyor Fenerbajçe Ülker diye değil gel iddia girelim Fenerbahçe Ülker ise 100 forma alıcam Bjk forması dağıtıcam ama Fenerbahçe basket ise sen 100 Fenerbahçe forması alıcaksın hani spor bilgin var ya gel kendine güveniyorsan iddia girelim ben kendime güveniyorum var mı ama sen engellersin korkaksın ya iddiatya da giremezsin sende haklısın.

• @Fenerliiix

Yazdığım yazıları yediremeyip engelleyen sensin birde gelmişsin üste çıkmaya çalışıyorsun kusura bakmada ne ayak sın sen?

• Şimdilik siteden gidiyorum lale ama elbet gelip yeniden seni o sorularına gömeceğim :D

• evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...