Çıkarlarınız için siyasi örgütlerin yapılanmalarına üye olur musunuz?

Bugün bir kişiden daha bu itiraf geldi. Çok değer verdiğim birisiydi, kişiliğinden kolaylıkla ödün veren bir insana ne kadar güvenebilirdim ki? Daha önceden Mühendis olan bir arkadaşım da buna benzer bir yapılanmanın tabakasında yer almış ve beni de davet etmişti. Kabul etmemiştim. Beni asıl düşündüren insanların çıkarları doğrultusunda yapamayacağı hiçbir şeyin, geçemeyeceği hiçbir engelin olmaması ve bu uğurda kişilikte başta olmak üzere birçok konu üzerine taviz vermeleridir. Kim ne yaparsa yapsın pek umursamayız, ta ki en sevdiğimiz insanın, asla yapmaz dediği şeyi yapıp, güvenimizi sarsana kadar...

Her şey buraya kadarmış

Gizli boşuna zahmet etme...

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiç bir şekilde ideolojime uymayan bi' yapılanmanın içinde bulunmam. Ne zorla ne çıkarım için..

1|2
    0|0
  • yazık diyorum sadece

1|1
    0|0
  • çıkarlarım uğruna her şeyi yapmam tabiki ama siyasi örgüte üye olurum banane ki saçma sapan siyaset kavgalarından yararlanmış olurum ben de böylece

0|0
    1|0
  • şu şekilde eğer ki bu ülkede millet bencilliğe düşerse sende bencil oluyorsun çünkü yaşadığın yer bir anda küçülmüş oluyor ve sende bölgeni korumak istiyorsun başka bir anlatımla artık bazı şeyleri akışa bırakıyorsun ve diğerleri seni ilgilendirmiyor böyle düşünen biri yapabilir eğerki kararsızlığa düşer ve iyi bir sonuç göremesse yapar bence bu duruma düştüğümde cevap verebilirim lakin o türde bir insan değilim çok şükür

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Öz değerleri dumura uğramış bir milletten geriye kalanlar fosilleşme mi olur yoksa yeni kıvılcımlar mı çakar süreç gösterecek. Ama ben bırakın maddi menfaati ölüm pahasına da olsa "milli değerlerim"den ödün vermem. Bu ödünü verenlerle de mücadele ederim. Varlığımı geçmişte genç hayatlarını vermekten çekinmeyenlere borçlu olduğumu bilirim.

0|1
    1|0
  • Kesin konuşmak istemiyorum kimse yanlış anlamasın ancak AKP iktidardan düşerse pek çok kişinin dinle bağlantısı nasıl değişecek şaşırırsın

1|1
    0|0
  • Kimseye üye değilim, hiç biri ile de ilgilenmiyorum, karınımı onlar doyurmuyor arkadaş. Onlara harcayacağım zamanı KS'de harcarım daha iyi.

1|1
    1|0
  • olmam ama cemaate o amaçla giren çok

1|2
    0|0
    • o amaçla girmeyenleri saysak daha kolay :) ek olarak iş ticarete binince sadece ticari amaçlarla kullanan pek çok kişi & firma mevcut

• allah korkusu olmalı insanın içinde ve girdiği oluşumun ilerde nelere sebeb olabileceğini bilmesi gerek bu topraklara doğup bu topraklara ihanet eden biri olmak mı asla

0|1
    0|0
Yükleniyor...