Erkekte testis ağrısının nedenleri nedir?

Arkadaşlar bugün sabahtan beri testislerimde(taş*klarımda) bir gerilme ve buna bağlı olarak bir ağrı mevcut. bunun nedeni nedir? ürolojik bir problem olabilir mi?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Alttaki yorumlarda söylendiği gibi , bunun da akşamdan kalma'sı olur, aşırı zorlamalı işler yaptınsa kanalcıkların içine etmişsindir.

Yok bu arasıra oluyor ve el peşreviyle uzaktan ilgili olduğunu, ayrıca testis derisinin balonsu bir gerginlik aldığı ve tuttuğunda eline ısı artışı geliyorsa bu durumda enfeksiyon veya iltihap yaptırmış olma ihtimalin var . Giderek ağrı gitgellerinde ağrı dozunda da yukarı doğru artış olduğunu düşünüyorsan, bilmelisin ki ısı artışı iyi bir şey değildir, ağrı da alarm anlamına gelir.

Bu durumda, geleceğini kurtarma uğruna bir üroloji servisine uğraman ve bir uzmanla görüşüp en kısa zamanda ağızdan ya da varsa iltihabın gücüne göre enjeksiyonla antibiyotik yüklenmesi , malı mülkü kurtaracak tek yoldur.

Isı artışı ve böyle sürmesi , sperm üreten sistemi yakar spermi değil ... Dolayısı ile farkı iyi düşünmen gerek.

1|1
    0|0
    • herhangi bir ısıl değişiklik yok. yalnızca hafif bir gerginlik ve sanki vurulmuşcasına bir ağrı. internette araştırdım biraz. sanırım sperm üretimiyle alakalı bişeymiş. doğru mudur sizce?

• Anladım peki sağolun. ben bir üroloğa gideyim en iyisi

• Gaantiye al , bu iş gecikmeye gelmez , konunun espri kısımları tamam da ciddi kısım için gevşeklik yaratmasın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...