Neden burda ben güzel miyim ya da bu kız güzel mi sorularının hepsi cirkin diye cevaplanıyor?

Neden burda ben güzel miyim ya da bu kız güzel mi sorularının hepsi cirkin diye cevaplanıyor?(yakısıklı ve güzel olsa bile)

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü adamların çoğu ben buna benziyorum diyerek erkekler Orlando Bloom, Brad Pitt'in fotoğraflarını link atıyor, kadınlarda Adriana Lima, Cameron Diaz gibi ünlülerin, şimdi sen bunları görsen inanır mısın? Hayır onlara benzeseler zaten burada olmazlar di mi ama :D Bir de gizli soruyorlar tam oluyor.

1|0
    0|0
    • kendi fotosuna atana da laf atıyorlar bırak lafı yerin dibine sokuyorlar

• onu bilemem güzeller de cıkıyor aradan bayagı yakısıklı da ama yorumlar hep aynı cirkin bu cirkin kendilerini ne sanıyorlar ki

• Valla ben 3 kişi için yorum yaptım bugüne kadar 2 kız ciddi kötüydü, ama biri güzeldi hakkını verdim arkadaşa. :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Önceden güzelsin ve yakışıklısın demek daha dikkat çekerdi

Şimdi tersini söylemek daha dikkat çekiyor gibi toplum psikolojisinde

Bunlar yer değiştirir sürekli

Sürü psikolojisi yani :/

1|0
    0|0
  • güzellik görecelidir zevkler renkler tartışılmaz ama bu sorulardanda gına geldi artık belki tepki olsun bir daha sorulmasın diye o cevaplar veriliyor olabilir

1|0
    0|0
  • Gereksiz gereksiz kendi çaplarında laf sokmayı bir şey sandıkları için, aslında düşündüklerini yazamıyorlar.

Yani artık site kendi amacına hizmet edemiyor.

1|0
    0|0
  • Güzel ve yakışıklı olanlar ego tatmini için yapıyor hani birde belki birini tavlarım umuduyla. Diğerleride yakışıklı veya güzel olduğunu sananlar oluyo zaten.Yani her insan tipinin nasıl olduğunu bilir kardeşim kendini bu kadar yakışıklı görüyosan dışarda bir sürü millet var git şansını dene.

0|0
    0|0
  • Güzel olan kendi güzelliğinden emindir. Ve bence bunu başkasına göstermek için çaba sarf etmemeli. Ne gerek var ha burdakilerin iyisin hoşsun diye pohpohlamasının ona ne çıkarı olacak ki ?_

0|0
    0|0
    • bazıları belki etrafından cekiniyor belki gercekten merak ediyor neden yerin dibine sokarsın ki orta da diyebilir yani

• Tamamda burda kendini tanıtan bir görsel sunmuyor ki?

• çünkü o kadar gerksiz ve saçma bir soru ki bu sorular. yok ben güzelmiyim yok yakışıklımıyım bu nedir ben anlamadım ya. kimse demiyoki benden bir ben daha yok ben özelim allah beni ben olduğum için yaratmış diye. bu soruya verilen cevaptan çok bu sorunun çirkin olması daha mantıklı bence

0|0
    0|0
  • kıskançlıktan olabilir mi?

1|0
    0|0
  • Hayata küsüp bunalım geçirsin diye.

1|0
    0|0
  • genelde soruyu soranlar resim koymuyor.

0|0
    1|0
  • Çirkin kadın, yakışıklı olmayan erkek de yoktur.

1|0
    0|0
  • Sıkıntısı Can..

1|0
    0|0
  • belkıde siinir etmekdir amacları soranları

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben daha sorup da güzel/yakışıklı olana denk gelmedim. Güzel/yakışıklıysa kendi de farkındadır zaten.

1|0
    3|0
  • Öyle insanlar güzelsin lafını duymak için güzel miyim derler, böyle diyen insan Adriana Lima dahi olsa, gözümde tam bir Bülent Ersoy'dur.

0|0
    1|0
    • ama yalan soylemiş oluyosun sonuç olarak güzel mi degil mi güzelse yakısıklıysa soyle neden igrenc berbt tabirleri kullanılır

• 'İğrenç' gibi tabirler kullananların yaptığı tek şey zevzekliktir, dikkate alınmaz genelde.

• çünkü artık sıktılar herkes dalga geçiyor

0|1
    1|0
  • soranlar gerçekten çirkin tipsizler çünkü öyle olmasalar sormazlar zaten

1|0
    0|0
  • Canıntısı Sık.

0|0
    2|0
Yükleniyor...