ANLAMAK CİDDEN ÇOK ZOR. KAFAM KARMA KARIŞIK.

hepinisin yorumlarını bekliyorum ve cidden karma karısık bir durumdayım. Gecen sene biriyle 5 ay cıktım ve o sürede ailesiyle tanıstım, hergün bulusuyorduk, okulumdan alıyodu hergün yani baya iyiydik biz. sonradan anlasamamaya ve basladık ayrıldık.. benden sonra baskalarıyla cıktı bende cıktım tabi... ocak ayında beni unutamadıgını söyledi, ve hala sevdigini söyledi herneyse barıstık ve 1 hafta sonra tekrar ayrıldık. ayrıldıktan sonra direk sevgili yapmıs, sevgilisi varken beni takip edip, bakıyodu. Nisan ayında dogum günü vardı mesaj attım ve gördügü halde bisey demedi insan sagol yazar lan odun işte. bidaha bakmamaya basladı bana... dün karsılastım tekrardan arkadasım baktı dedi.. cok karmakarısık durumdayım biraz uzun oldu ama bana yardımcı olucagınızdan eminimmm

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• ve sen de bunu silemiyosun öyle mi:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Durum gayet açık sana diyoki '' çirkin sen şurada dur ben bir güzel bulana kadar'' yanılıyormuyum ? (çirkinden kastım sen değilsin)

0|0
    0|0
    • çirkin oldugumu düsünmyorum. cevredekinler cok begeniyorlar beni kıskananlar flanda var

Kızlar Ne Diyor 2

• bu adamdan bir halt olmaz bilesin

0|0
    0|0
  • dengesizi sil aat. hiç düşünme bile

0|0
    0|0
Yükleniyor...