Kapat

BANA YARDIMCI OLCAĞINIZDAN EMİNİM. TSKLRRR

merhaba öncelikle hepinisin yorumlarını bekliyorum ve cidden karma karısık bir durumdayım. Gecen sene biriyle 5 ay cıktım ve o sürede ailesiyle tanıstım, hergün bulusuyorduk, okulumdan alıyodu hergün yani baya iyiydik biz. sonradan anlasamamaya ve basladık ayrıldık.. benden sonra baskalarıyla cıktı bende cıktım tabi... ocak ayında beni unutamadıgını söyledi, ve hala sevdigini söyledi herneyse barıstık ve 1 hafta sonra tekrar ayrıldık. ayrıldıktan sonra direk sevgili yapmıs, sevgilisi varken beni takip edip, bakıyodu. Nisan ayında dogum günü vardı mesaj attım ve gördügü halde bisey demedi insan sagol yazar lan odun işte. bidaha bakmamaya basladı bana... dün karsılastım tekrardan arkadasım baktı dedi.. cok karmakarısık durumdayım biraz uzun oldu ama bana yardımcı olucagınızdan eminim :)

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Dengesiz bir durum var

Açıkçası bu durum sanki işine geliyor gibi, böle sözle şikayet eder de hani, sonuçta sürekli sevgili yapıyor, gününü gün ediyor, sende ordasın zaten

bknz:

-bakayım da aklına düşeyim

Böyle bir felsefe durumu var, açıkçası sonunuz yok gibi, aslında var da, sonunuz ağır olacak gibi

Çünkü bir sonucunuz olacak gibi değil, ciddi derecede yıpranmışsınız, kıskançlıklar vs, bütün kötü yönlenrinize şahit olmuşsunuz, ben çok umutlu değilim bu durumdan

0|0
    0|0
    • hayatına yeni sayfa ac diyosun kısaca?

• aslında onu görmesem unuturum, hergün karsılasıyoruz ve bana bakısını farkedince kararsız kalıyorum. biriyle konusuyorum diyorum hoslanmaya baslıyorum dısarıda onunla karsılasınca direk fikirlerim degisiyor. cok zor bir durumdayım

• Onu göreceksin, acı da çekeceksin, ama öncelikle kendinle savaşmalısın, sen onla savaşarak kendini geçici avutuyrosun, kendine vakit ayırmıyosun yani hiç

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Neyine yardımcı olalım daha ilişkinin bokunu çıkarmışsınız napmayı planlıyosun başka yine mi barışcaksın :)

0|0
    0|0
    • haklısın da, gel de bunu kalbime söz gecir :)

• Yeni birini bul unutursun ozaman :)

• :) alısamıyorum

• o seni seviyor hala kıskanıyor :) sende biraz yakınlaş ona tabi sende seviyorsan ağla sızla yalvar felan ozman mutlu bir ilişki kurarsınız emın ol bunu bekliyor senden :)

0|0
    0|0
    • ağlayıp kendimi düşüremem.. eğer beni cidden seviyorsa gelip barısmak isterdi bence

• :D bosver böylesi iyi

• o zaman niye soran hayatına bak :D

• Baktıyla olacak iş mi bu. Düşmanına bile bakmadan mı saldırırsın? Bi de böyle düşün. :)

0|0
    0|0
    • yok yani beni görünce direk yapılıyo onun orda oldugunu farkedeyim diye baya sesli konusuyo...

• dünya işleri bunlar düzelir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• cıvıtmış bir durum söz konusu. senin gibisini bulamamış sonra bos kalmıstır sana dönmüştür kafasına göre biri cıkınca yallah demiştir. emin ol szi birlikteyken o kızla görüşüp konusuyodu. bırak ne hali varsa görsün.

0|0
    0|0
    • sevgilisi varken de beni takip ediyodu? erkekleri anlamak cidden zor

• onlar afederin yavsak tipler canım. zerre kadar karakter yok. en güzeli hiç hayatına sokupta kafanı yormucaksın.

• haklısın

• of neyin kafasındasınız?

0|0
    1|0
    • gördüğün gibi...

• bırak kardeşim saçmalıyor o çocuk. oynuyor resmen sakın bir daha aklını bulandırma :/

• PEKİ TSKLRR :)

Yükleniyor...