Hani aşk aramayı bıraktığın zaman çalar ya kapını

Benimkini çalmadı,o kadar uzun zamandır yalnızım ki insanın sevgilisinin olmasının nasıl bir şey olduğunu bile bilmiyorum.Neler konuşulur,nasıl davranılır kafamda canlanmıyor.Ben tutar,yakın arkadaşım gibi davranırım.Salak salak espriler falan :) Neyse,bunlara ek olarak şu da var.Acaba herkesin kaderinde onu bekleyen doğru kişi yok mu? Çünkü hala evlenememiş 40 yaş üstü tanıdıklarım var.Acaba ben ve benim gibilerin sonu bu mudur? Neyse,demek ki ben mutluluğu hak etmiyorum.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben 28 yaşındayım ve senin yaşadığın bu problemi bizzat yaşıyorum Yanlış anlaşılmasın boyum fiziğim karakterim oldukça iyi ve çevremden hep olumlu tepkiler alıyorum. Fakat her ne hikmetse artık kaderimdeki insan nasıl bir dua veya beddua ettiyse kimle görüşsem hep helalleşerek ayrıldım :) ve artık aramaktan vazgeçtim. 1 yıldır kimseyle çıkmak için çaba göstermiyor. Sadece Allah tan benim için hayırlı olan helalimi karşıma çıkarmasını bekliyorum. Büyük konuşmuyim ama evliliğim kırk yaşında olsun ama hayırlısı olsun

1|0
    0|0
    • :))) Benim 2 kişi oldu ama gerçek manada sevgili hissi yaşamadım yani aslında hiç sevgiyi yaşamadım gibi bir şey.Evlenmekten de soğudum zaten.Aynen eğer çıkacaksa da karşımıza hayırlısı olsun,yoksa hiç olmasın.

• Hımm tamam ekleyeyim o zaman :)

• :) teşekkür ederim pişman olmayacağına söz veriyorum

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence herkesin bir yazısı vardır hatta birden fazla yazısı vardır siz hangisini seçerseniz onu yaşarsnz mesela a kişisini ve b kişisini seçmek sizin alın yazınızdir a kişisini seçtiğinizde seçmeniz gereken şeyler değişir b kişisini seçtiğinizde seçmeniz gereken şeyler değişir ve evlenemeyenlerde bana göre seçim yapamayan kişilerdir veya bir şık sunulmamis kişiler benim durumumda snden farklı değilim

1|0
    0|0
  • Yazdın, yönettin ve oynadın ve filmi bitirdin. Bu kadar kolay mı ya =) Hep beklersen tabii çalmaz biraz kafanı uzat sağ sola bak.

1|0
    0|0
    • Bakıyorum da bakmakla olsaydı olurdu =)

• =) Ben bahar aylarında olan sıcak rüzgarlara bayılıyorum. Böyle sabahları sıcacık esiyor :D Bazı anlar oluor gerçekten yavaşlıyor keşke diyorsun pauseye alsam hep bu anı yaşasam

• Aynen öyle:)

• Bence iliskililerde birbirlerinin karsisinda sozleri birbirine dolasan ve sacmalayan insanlar olmali zaten asik olan biri sacmalar. Ve bu sacmalara birlikte gulerler :) Bunlari yasamayali cok uzun zaman oldu aklima geldi :/

1|0
    0|0
  • ben de senn durumdayım ama yanlız olmak çok güzel kimseye eyvallhın yok günaha girdiğin yok :) ama çift gördüğüm zaman çok kötü oluyorum .(

1|0
    0|0
    • Haklısın,ama gelecek endişesi sarıyor.Hep mi yalnız kalacağım diye.Yaşıtlarım nişanlılar:D

• amin amin :) delikanlı kızsın

• Sağolasın,:)

• tamam tamam gel

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...