Zayıfladıktan sonra hayatınızda değişenler?

şu an kilo verme aşamasındayım; 1 ayın sonunda 4 kilodan kurtuldum. :) Sizin de zayıfladıktan sonra hayatınızda yaşadığınız değişiklikleri merak ediyorum, patlaşırsanız hem motive hem mutlu olurum! :)

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• spor ınsanı degıstırır. bu hayatta bır erkege guvendım spora sayemde baslayıp delı gıbı kas yapıp 3 yıl sonra benı aldattı oyle dıyım sana. ustelık ben de sporcuyum hala olayın şokundayım

1|0
    0|0
    • bir tuhaf oldum

• şu an pişman ha? E olsun bir zahmet. En iyisini yapmışsın; son pişmanlık fayda etmez..

• tabiki deli gibi pişman ama beni ilgilendirmez artık

Erkekler Ne Diyor 9

• Gecen sene 93 kiloydum coz zordu futbol oynuyodum kosamiyodum okulda dalga geciyolardi sisko falan diye bir yere sigmiyodum sonra 2015 yazinda İstanbul a tasindik ve futbol okuluna yazildim evin orda basket oynadim cabaladim ve 22 kilo verdim Şu an 71 kiloyum

1|0
    0|0
    • Tebrik ederiim! ;) Darısı başıma :)

• kilolu olmanin faydalarida var ince olmanin faydalarida vardir tercih meselesi.

1|0
    0|0
  • Bana baya zayıflamışsın diyorlar artık nefes alış verişim daha düzenli olduçok güzel bir duygu yaşatıyor.

1|0
    0|0
  • bayaga bir düzeldi hayatim

1|0
    0|0
  • Çok kötü be kilo almak istiyorum ben dee

1|0
    0|0
  • Tabi patlaşırız niye patlaşmıyalım

1|0
    0|0
    • E paylaş o zaman :D 😁

• Daha fazla hareket edebildim, halı sahalarda artık vazgeçilmez oldum

• Bişey değişmiyo hafifliyosun

1|0
    0|0
  • her an geri alma korkusu başlar :D

1|0
    0|0
  • 20 kilo verdim yakışıklı oldum özgüvenim arttı kızlar kesmeye başladı bemi falan daha niceleri

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Nasil verdin pki bnde vermk istiyorm yardm edermsn?

0|0
    0|0
    • Diyetisyene gidiyorum. :) İlk hafta sabah 7 de yumurta peynir zeytin, sınırsız yeşillik, 2 dilim tam buğday ekmeği; saat 10'da meyve, 13.00'da 8 yemek kaşığı sebze, 1 dilim ekmek, ligt yoğurt ya da ayran, sınırsız salata; saat 15.00 da yine mehve; akşam 19.00 da yine 8 yemek kaşığı senze, çorba, bir dilim ekmek, ligt yoğurt, sınırsız salata :) ikinci hafta sebzeler yerine tavuk göğsü, 3 tane köfte ya da ton başığı var,". Tercih senin. 3. Hafta da sebze yerine kuru baklagil var. :)

Yükleniyor...