Sizce İspanya maçı nasıl 11 çıkmalı?

Bence kalede Onur..
Gökhan Semih Hakan Caner
Arda Hakan Mehmet Ozan Volkan
Burak
Bence ilk 11 de Bjkli oyuncular olmamalı Avrupada son maçlarına baın tecrübesizlikden elendiler tecrübeleri yok ondan olmamalı peki sizce nasıl 11 olmalı.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Volkan - Gökhan Gönül - Semih kaya - Hakan Balta - Caner -Mehmet Topal- Selçuk İnan - Arda Turan - Oğuzhan - Emre Mor - Burak

0|0
    0|0
    • Olabilir ama Emre yorulan savunmayı ezer dirençli savunmaya birşey yapamaz. volkan yormalı sonra Emre vurmalı.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Savunma yapacağına saclarını düzelten Ozan tufan mı tecrübeli? Egolu volkan şenmi iyi? Kendi takımında gol yeme rekoru kıran semih mi? Bence sen git yat...

0|1
    0|0
    • Sende haklısın Topu uzaklaştıran kim Selçuk neden taça atmıyor da ortaya 5 metre uzaga topu atıyor. Topa vurduran kim Hakan Çalhaoğlu peki golu yiyen kim Volkan Babacan saçı düzelten kim Ozan beyin bedava. Profil resmini şimdi anladım neden şeftali oldduğunu. Oda boş senin kide.

• İyide defansif orta saha forvetten daha çok şut çekerse forvetten daha çok kafa vurursa bu normalmidir. Hşç topla buluşamazsa forvet.

• Kim şut çekmiş? Sen hiç İniesta'yı defansta gördün mü? Hırvatların golünü atan Modrićte libero ama hücuma yönelik biri... Oğuzhanda oyle... Oğuzhanı oyundan alan zihniyet neyin kafasını yaşıyor?

• Yemin ediyorum gülüyorum sana nasıl bir futbol anlayışın var şaşırıyorum oğuzhan cenk bu takımın banko 11 de oynar kaldı ki bunlar şampiyon takımın oyuncuları Kapiş?

0|0
    0|0
    • Abvrupadan ilk turdan neden elendi Bjk biliyormusun tecrübesizlikden ben sana gülüyorum tecrübe olsa 2. tur çeyrek final olurdu hani nerde rezil oldunuz yine.

• Evet Almanya ile maçyaparsak diyelim Gomez 10 beden üstün yenme umudumuz olamaz çünki bizim forvet yedeği Cenk. Yenemeyiz ha bu arada biz geçen yılda Euroligde final fourdaydık yani sizinle alakanız yok ve Bjk geçen yıl kaçıncıydı ligdre acaba şerefli 3. lük peşindemiydi.

• @e4r5tgyujı Bak hala ne diyor ya abicim yaşın kaç senin? Mario gomez ile Cenk tosunu bir tutacak kadar nasıl bir tramva geçirdin sen yaz okulun filan yok mu senin çık dışarıda arkadaşların ile balon uçurma filan oyna

BEŞİKTAŞ Basketbolda Bir sezonda 4 Kupa kaldırmış bir takım sen 15 milyon dolar ile bu sene sadece iki kupa kaldırdın ee nasıl oluyor bu iş?

• onur kale de olmalı. mehmet ekici de oynamalı. frikik olursa banko gol

0|0
    0|0
  • Tecrübesiz dediğin Oğuzhani verseler havada kaparsınız adam kalite ama yanındakiler ayak uyduramayacak kadar takoz

0|0
    0|0
Yükleniyor...