Bir kızın sizden hoşlandığını diyelim ki anladınız..

Muhabbetiniz yok. Bakışlarından gülüşlerinden anladınız. Emin olamıyorsunuz bir yandan da kız umursamaz gözüküyor. Etrafınızdaki arkadaşlarınıza o kızdan hoşlandığınızı söylüyorsunuz. Sürekli kıza yakın olmaya çalışıyorsunuz ama konuşmuyorsunuz. Bu hoşlanma gerçek midir? Kız arkadaşlarınızdan hoşlandığınızı öğrense neden kaçarsınız o kızdan?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• valla şuan bende aynı durumdayım:) hani cevabı bilsem belki cesaretimi toplıcam ama nafile.hoş artık gerekte kalmadı önceden hergün görüyordum şimdi uzaklaştım mesafe olarak tabi. ama hala aklımda:(

1|0
    0|0
    • sen burada hangi roldesin? Benim mi? Hoşlandığım çocuğun mu?:D

Erkekler Ne Diyor 7

• Korktugumdan

Ben rezil etmesinden

Sert ve ters konuşacağından

KAÇARIM

1|0
    0|0
  • Işte dikkat çekme git Sen başla kesinlikle hoşlanıyor çünkü bende aynisini yapimiyom istersen ekle özelde konusak

0|0
    0|0
  • Bilerek dikkat çekeriz

Ilk once bakarız siz bakınca kalkar gideriz

Bilerek ona bakarak guleriz sexy bakışlar atarız bunlar gerçek hoslanmadir

Diğer türlüsü abazanliktir kalcalara bakma ışık çalma gibi

0|0
    0|0
    • benim yakınımda olmaya çalışıyor ama benimle konuşamıyor. Hani ben ondan tarafa bakınca benimle ilgilenmiyormuş gibi yapıyor

• emin olamıyorsam kızda vardır bir dengesizlik bende değil. dengesizlerden de kaçarım tabi.

0|0
    0|0
  • sahtedir sahte

0|0
    0|0
    • nedenini de açıklar mısın

• çok karışık bir durum hoşlanıyorsan veya öğrendiysen karşı tarafın senden hoşlandığını git konuş

0|0
    0|0
    • o karışıklığın içinde boğulacağım az kaldı

• benim gibi yapacaksınız aga :) 1 hafta baktım teklifi çaktım olmaz dedi ama faceden muhabbeti kurdum aramız harika aşka doğru gidiyoruz ;)

0|0
    0|0
    • oda ekledi beni ama yazmıyor ki :D ayrıca aylar sonra ekledi

• sonuçta ekledi ama ben cesaretimi toplayıp kızın yolunu kestim :) olmaz dedi bırakmadım peşini 2 kezde buluştuk güven ver cesur ol peşini bırakma ama sıkma ;)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...