Sevdiginiz insandan uzak olmak nasıl bir his ?

Düsünün cok seviyorsunuz aranızda her hangi bir bag yok ama onunla tek bagınız ona olan sevginiz onu tek görebildiginiz yer rüyalarınız ona ulasamıyorsunuz sizden cok uzakta ve o an ki sartlarda yanına da gitmeniz inkansız ne yapardınız :( kacıp gitmek istiyorum buralardan bktım artık hayatımda hic sevgili olarak yer almamıs birini görememek bile canımı bu denli yakabiliyor

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Aşktır. Bana aşkı sordun sen.. Öyledirki canın her yandığında ona kurarsın hayallerini yokluğuna şikayet eder sanki bütün aksiliklerin onun yokluğundan olduğunu sanarsın.. Onun varlığında dinlediğin şarkılar ansızn karşına çıkınca nefesin kesilir taş kesilirsin.. Ciğerlerinde kaynar sular birikir her nefesin alev misali kaynatır ciğerini.. Bazen durup dururken gözünden bir damla yaş düşer. Gözlerin kan çanağına dönene kadar ağlarısn bazen.. Kolların bağlanır ayaklarına prangalar vurulur sanki önünde it sürüsü var da kaçamıyorsun korkuyorsun ama korkun onun yokluğudur seni yanlız bırakışı.. Bazen olurda "git kapısına koy tekmeyi benimsin ulan yakarım kendimi der gözlerin yaşarır diz çökersin yalvarasın gelir ne olursun gel diye.. Dünyada olan biten seni ilgilendirmez söylenenler sanki fransızcadır sana.. Yorum yapmaz şikayet etmez acıkmaz susamaz yaşamazsın bazen ot kadar bile olmazsn.. yoksundur sen.. ruhun onun yanındadır seni terk etmiştir . ve bir çift gözün, gözlerine bakarak gülümsememesidir çiçeklerin açması güneşin doğması... BEN HASRETİ ÇOK ÖZLEDİM YAA :((

1|0
    0|0
    • İcimdeki duygular ancak bu kadar güzel özetlenirdi :( kimseye anlatamıyorum kimse de anlamıynr zaten ben hayatımda hic yasamamıstım bunu bazen aklıma esiyor onun oldugu yere git diyorum ama haberi bile yok ne yapmaya gideyim sonra diyorum dayan ama olmuyor etrafta mutlu ciftler görünce icım acıyor haksızlık bu diyorum kendime kızıyorum kadere kızıyorum aklımı oynataçak ğbı oluyorum

• Allah bir şeyi istemiyorsa "Neden?" diye hesap sormamak gerek zira en iyisini o bilir. Birde bize akıl vermiş dil vermiş iletişim kurmamız için kullanmak gerek bazen..

• Susuyorsam hep o yuzden osyana gitmekten korktugum icin haklisin kesinlikle

• Yakın olmak nasıl bir his? Ben de onu soruyum bari

0|0
    0|0
    • photoshopla insanı seçip diğer materyalleri silersinizde sadece kişi kalırya? İşte sevdiğine ne kadar yakınsan etraftaki herşey silinir sadece onu görürsün hani öpsen demezsinki etrafta birileri var o derece..

• iyi halt ettin dedin de bunu.. yani teşekkür ediyorum kendimce, eywallah. İyi oldu ya bunu dediğin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...