Beşiktaş'ın yeni sezon formaları nasıl. Hoşunuza gitti mi. En çok hangisini beğendiniz?

Beşiktaş'ın yeni sezon formaları nasıl.Hoşunuza gitti mi.En çok hangisini beğendiniz?
İnce çizgili beyaz formayı kendi evindeki maçlarda giyecek, kolları beyaz-siyah olan formayı da deplasman maçlarında giyecek. Alternatif forma ise kırmızılı olan
16 Haziran'da satılmaya başlanacak.
Yeni sezon formalarının sloganı ise"Önce biz vardık"

1|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Siyah forma yüzüncü yıldaki formanın moderni olmuş , o formanin yeri ayrıdır

Koyu kırmızı olan forma benzeri en son feda sezonunda tam kırmızı olarak basılmıştı. Kırmızı forma gerekli çünkü armasinda şanlı Turk bayrağı olan nadir kulüp olarak boynumuzun borcu

Beyazı pek tutmadım , çizgiler daha kalın olabilirdi. Fakat şöyle de bir durum var siyah renkli takımla karşılaşınca sade beyaz olmadığından sıkıntı olabilirdi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hepsi güzel seçecek olursam da şimdilik 1 numara :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Biraz eski tarzla dönülmüş ama yaklaşık bir 6 senedir çok iyi formalar yaparken bu sefer biraz zevksiz geldi formalar.

Beyazı düz beyaz yapmak hep daha iyi, Beşiktaş'ın beyaz forması düz beyaz olur.

Siyah doksanlardaki siyah formalara özenilerek yapılmış ama çok kütük duruyor.

Kırmızı bildiğin kırmızı, toplasan en fazla üç maç giyecekler zaten.

Bu seneki formalar çok güzeldi mesela. Geçen seneki formalar da.

2012 senesindeki 3. formanın gümüş rengi olduğu formalar da çok güzeldi.

1|0
    0|0
    • En sağdakini Fener maçları için dimi.

• Zikindirik mi 8 yılda bir kupa kazanmışsın bize zikindirik diyorsun biz spor klübüyüz her sporda varız ya siz.

• @Feneraşğğğı İstersen beş yüz kupa al, camia olarak böyle şımarık, dallama olduğunuz sürece sikindirik bir klüp olacaksınız.

Size kalsa senelerdir hiçbir kupası olmayan Liverpool sizden ufak heralde.

• Guzel olmus evet hepside iyi cl maclarinda arada kirmizi forma fena olmaz :)

1|0
    0|0
  • Önce biz vardık :) Logomuzdaki ay yıldız bile, diğer tüm yıldızdan çok daha güzel. Siyahıyla beyazıyla bizimkisi bir aşk hikayesi.

1|0
    0|0
  • daha güzel formalar bekliyordum ben

1|0
    0|0
  • Beşiktaşın herseyi güzel

1|0
    0|0
  • Adidas kabak tadı vermeye başladı.

1|0
    0|0
  • Bordo renkli olanı beğenmedim.

1|0
    0|0
  • 2 yıldızlı takım forması gibi

1|0
    0|0
  • bir degişik olmuş gibi eski formaları anımsattı yinede güzel ama

1|0
    0|0
  • Bir Beşiktaş lı olarak hiç beğenmedim 😡

1|0
    0|0
  • Maçı sevmem

1|0
    0|0
  • Ortadakini gecelik niyetine bile. giymem

1|0
    0|0
  • B, k gibi cubuklu forma yok mu

0|0
    0|0
  • Kotu

0|0
    0|0
  • En sağdaki turuncu mu Fenermaçından önce giysinlerki maç sırasında kızarıklıkları belli olmasın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Git gide bozuyorlar bu işi. Geçen sezonların formaları bin basar bunlara. Ama alacak olsam kırmızıyı alırım.

1|0
    0|0
  • Begenmedim ya

1|0
    0|0
  • Hiçbiri güzel değil

1|0
    0|0
  • Siyah en güzeli

1|0
    0|0
  • Güzellermiş