Ailenden sakladığın en büyük sırrın nedir?

Her daim gizeme gömer insanoğlu bazı yaptıklarını ki buradaki gizem isim babında değildir, üzerine alınanlara bu alınganlıklarından ötürü sahte bir gülümseme atıp geçiyorum.

Ailenden, Sevgilinden, Arkadaşından şundan bundan sakladığın en büyük sırrın nedir?

Kamunun oyuna pike çekildi.

0|0
38|21

En İyi Kız Görüşü

• Hiç sakladığım yok gerçekten burdaki nickimi bile biliyo annem herkeşi herşeyi biliyo :D

2|1
    2|0
    • Sormuyor mu "Kızım, tuzak diye isim mi olur? sen tuzak mısın? nedir bu Tuzak?" vb.

• O zaman tehlike çanları çalmış haberin yok.

• neden :s

Kızlar Ne Diyor 37

• Gizlediğim bir sürü şey var mesela 1 tanesini söyliyim okuldayden genç hocaya aşıktım.Kafayı takmıştım ona.

0|1
    0|0
  • Yazın yaptığım motor kazasından haberleri yok. Hem korkmasınlar diye hem de başıma kakmasınlar diye =)

0|0
    1|2
    • Bunu not defterime kayıt ediyorum.

Belki ileride şantaj malzemesi olarak kullanabilirim :)

• Maraza sebebiyet vermesin sonra? :)

• Maraz da doğabilir ama denemeden bilinmez =)

• bu sitede takıldığımı görse babişkomun hoşuna gitmez :D

1|1
    1|0
  • gizleyecek neyim kaldıki eşim her şeyimi biliyor zaten

0|0
    0|0
  • ıntıhar etmıstım bır kez

0|0
    0|0
  • Gizli gizli tiyatro kursuna gitmistim 9 ay boyunca:) ve yurtdisina seyahat edecegim bu yaz onlar bir universitenin yurdunda kalacagimi saniyorlar ama ben studyo tipi daire kiraladim orda kalacagim..

1|0
    1|1
  • ailemden bişey sakalmadım

0|1
    1|0
  • yok ki. ne sıkıcı bir insanım

0|1
    1|0
    • Yok artık senin özellikle ve muhakkak olmalı hamsilerin engelli 2000 metre koşanı.

• banyoda onların kullandığı sabunla yıkanmaktan tiksiniyorum kendi sabunumu da kullanmasınlar diye saklıyorum o.0

• soruna soru ile cevap vermek istiyorum..

sence kişi ailesinden en yakın arkadaşlarından sakladıgı sırrı burda milletin içinde yazar mı ?

1|0
    1|0
  • İçim daraldığında herkesten herşeyden sıkıldığımda hafta sonları gizlice şehir dışına giderim :)

0|0
    0|0
  • Düşündümde hiç sakladığım bişey yok ya la

Ne kadar cici bir kızmışım ben yea :D

0|1
    0|0
  • eski sevgilim..

0|0
    0|0
  • şuan geri zekalı bir çocukla konuşmak zorundayım annemgil ne konuştuğumuzu görürlerse de beni öldürürler.

0|0
    0|0
  • hangi birini söylemesem

0|0
    1|3
  • yok öyle bir sırrım. iyisiyle, kötüsüyle açık oynarım ben hep.

0|0
    0|0
  • Biseksuel oldugumu soylemedim sadece :)

Onun haricinde sakladigim pek sirrim yok.

0|0
    0|0
  • ks olduğunu

0|0
    0|0
  • Saklayacak birşeyim yok

0|0
    0|0
  • Annemden pek yok ama babamdan hemen hemen her şeyimi saklıyorum zaten

0|0
    1|1
  • sevgilimden sakladığım sıırrım ond an habersiz bikaç kez uyuşturucu kullanmam ailemden sevgilimle birlikte olmam arkadaşım ise sakladığım bişey yok

0|0
    7|5
  • kardesimle sevismistik günah biliyorum ama tutamamıstık kendimizi hala pismanım

0|0
    0|0
  • agzı acık bırıyım herseyı söylerm ıcımde tutamam :)ıyıde kotude olsa:)

0|0
    1|0
  • kredi kartı borcumdan haberleri yok babamm hiç harcamıyorum biliyor garibim):))

0|0
    3|5
  • bu site çok gizli benim için :((

0|0
    2|4
  • üzerine alınanlara bu alınganlıklarından ötürü sahte bir gülümseme atıp geçiyorum :)) koptum buna ya :) sahte gülümseme atıp kaçmak :DD sana mı ait bu laf :)) güzelmiş valla beğendim :)

bir dakika ya şunu farkettim benim saklı bir şeyim yok bir sırrım falan ama yine de korkuyorum mesela ablam bana seni babama söylerim dediğinde (tabi önceden şuan koca kız olduk yani :)) korkardım ben de mal mıyım ben ya ne diye korkuyormuşum anlamadım :D

0|0
    0|0
    • Hediyem olsun artık senindir kurdele takardım cümlenin üzerine de fazla detaya boğmuş olurum :)

• tak :(

• Eski sevgilimin dudağına dudağımın değdiğini bilseler canıma okurlar. Ben de pişmanım köpekler gibi ama geçmişimi değiştiremiyorum. Olur da yine bir ilişkim olursa biriyle evlenene kadar en fazla yanağından öperim kendime söz verdim :/ Kullanılmış hissi bırakıyor insanda yahu :/

0|1
    0|0
  • 9-10 yaşındayken kız arkadşımla göğüsünü emmiştim bebekçilik oynuyoduk

0|0
    0|0
    • o zaman küçükmüşsün yaa küçükken olur öyle ufak yaramazlıklar :)

• Hangi birini anlatayım bilmiyorum :S

0|1
    0|0
  • Kuzenimle sevistik ikimizde kiziz. Bazen erkek olmak istiyorum. Bakire degilim (bir erkekle ilişki yaşamadım ama komik olan bu) ve sado mazoyum

1|1
    2|0
  • Annem sevgilimle öpüştüğümü bile duysa saçımı başımı yolup beni bir güzel döver,oysa ki ben öpüşmekle kalmayıp yüzeysel olarak onunla birşeyler yaşıyorum bazen,ama sırf onu üzmemek için hayır diyemediğimden yoksa zerre kadar istemiyorum :( ayrıca eski sevgilimi eklemiş olduğum sahte face hesabım var ve sevgilim bunu bilmiyor,babam da kredi kartım olduğunu bilmiyor :O işte size 3 sır :)

1|1
    2|1
  • Kızlar Devam
    7

Erkekler Ne Diyor 21

• Derslerimde çok başarılıyım O.O

Halbuki bilmiyorlar ki çok başarılı filan değilim sadece başarılıyım ..

0|0
    2|0
  • Ara sıra sigara içiyorum. Aslında içsem içerim de bizimkiler çok üzülür. Yoksa korktuğumdan değil. En ufak birader açık açık içiyor yani. Ben de onlar yokken 3 günde 1 paket bitirecek kadar sigara ve çok nadiren de olsa 1 light bira götürüyorum :)

0|0
    0|0
  • Sakladığım ciddi bir sırrım yok. Hatta düşününce, sakladığım hiç sırrım yok. En kötü bilgisayar geçmişine bakarlar :)

1|0
    0|0
  • söylüyemde bizden topla herkese yay dimi ? :D

0|0
    0|0
  • Hızlı Gecelerimi Bilmezler :)

0|0
    0|1
  • düşüncelerim

düşünüyorum da ürküyorum düşüncelerimden. :(

0|0
    0|0
  • Keşke bir ailem olsa , yani hayatta olsalar da onlardan bişeyler saklayabilseydim :((

0|0
    0|0
  • Ateist olduğumu halen daha bilmiyorlar.

4|2
    10|6
    • Böyle mutlularsa, sende mutluysan gerek var mı acaba söylemeye?

• Ateistliğe niye wikiden bakayım olum sen manyak mısın? Din ile inanç farklı şeyler! Din yazsa din deyecekmişim din yazar mı? Akıl var mantık var. önce ateizm nedir iyice araştırın öğrenin sonra gelin burada laf ebeliği yapın. Daha kendi dininizin ne olduğunu bilmiyor musun gelmişsiniz akıl vermeye.

• Ateistler Ayin mi yapıyor, Kurallar mı var belli, bir manifestosu mu Bir kitabı mı var! Gerizekalı yorumlar yapmayın varsa tartışmak isteyen çeksin bir sandalye. Elbetteki felsefi bir akım yazacak ne yazacaktı ya. Tanrılara kurban veren sensin ben değil!

• Komşu kızıyla 15 yaşındayken Geçirdiğim bir sex ve o gun o kızın annesı bızdeydı ve benm anneme gezmeye çıktılar ama az daha yakalanıyorduk zor kurtardık yani :D

0|0
    3|1
  • bakir olmam , herkes yatıyorum sanıyorlar :S

0|1
    0|1
  • Valla düşündüm de öyle bir sırrım falan yokmuş :)

0|0
    0|0
  • okuldan atıldığımı hala söyleyemedim :D

0|0
    0|0
    • Bak bu iyiymiş... Eee napıyorsun, başka şehirde öğrencilik mi yapıyor sanıyorlar, çalışıyor musun?

• evet başka şehirdeyim yalnız yaşıyorum çalışıyorum :D

• yok sakladığım belirgin bir sırrım..sırlarıda sevmem ayrıca

0|0
    0|0
  • komşu kızına çaktığım arada ailesiyle bize geliyorlar çok düşünmedim ama budur heralde :D

0|0
    2|0
  • yattığım kalktığım içtiğim herşeyim meydanda hiçbirşey saklamıyorum gavat bir yapımız var

0|0
    0|0
  • Hiçbişiyi saklamam onlardan.Onların kontrolünde yaşarım.Yapmamı istemedikleri bir şeyi yapmam

0|0
    0|0
  • bankadaki milyon dolarlarım :)

0|0
    0|0
  • 2 yıldır bir motorum var ve ailem bunu bilmiyor izin vermedikleri için saklı gizli aldım :)

0|0
    0|0
  • Sevgilimi aldattım.

Biseksüelim.

Agnostikim.

1|1
    3|0
  • eşcinselim ;)

1|0
    3|1
  • psikolojim bozuk :D kmse bilmiyo :D kafayı yeme noktasındaym :D

0|1