Siz Fatih Terim'in yerinde olsaydınız İspanya maçına nasıl çıkardınız?

Ben bu kadroyla çıkardım:

Volkan Babacan
Gökhan Gönül - Ahmet Çalık - Hakan Balta - Caner Erkin (Keşke Hasan Ali olsa)
Mehmet Topal - Oğuzhan Özyakup
Volkan Şen- Emre Mor- Olcay Şahan
Cenk Tosun

Ben olsam Arda, Hakan ve Ozanı turnuva boyunca asla ilk 11 başlatmazdım. Hakan ve Ardanın ciddi kondisyon sorunu var. Ozanın ise konsantrasyon bozukluğu var.

0|1

En İyi Kız Görüşü

• Hakan çalhanoğlu niye yok?

0|0
    0|0
    • Çünkü formsuz siliniyor maçta. Sadece duran topta adını duyuyoruz

• tm abla sustum.

• @joshua böyle olcaksın

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadro daha mantıklı

Mehmet Demirkol: "İspanya nasıl Barcelona'yı milli takıma monte etmişse, biz de elimizdeki en iyi yapı olan Beşiktaş'ı kullanmalıyız.

0|4
    0|0
    • Ya bunu söyleyince Bjklılar abartıyor diyorlar. Ya kardeşim kimse İsmail, Necip, Tolga kesinlikle oynamalı demiyor. En iyi hücum hattı Bjk'da oradan ne kadar fazla oyuncu alırsan birbiriyle uyumla olacaktır. Bence Atibanın açığını en iyi Mehmet Topal doldurur ilerde Olcay Canerin formsuzluğunu giderir ileri geri basar. Koskoca takıma 3 tane futbolcu koyuyoruz şampiyondan ona bile laf ediyorlar. Tamam oynamasın ne oğuzhan ne cenk ne olcay. Arda Hakan Burak oynasın görelim.

• Yani doğru olabilir dediğin. Ama Arda'nın yerine oynayacak oyuncu da Volkan olmamalı. Her topta dribling yapmaya çalışıp kaybediyor. Gerçekten baya baya kötü. Fazla bencil. Yazdım kadroda Arda yerine Emre Mor dahil edilebilir. Hem bencil değil hızlı düşünüyor ve dribling yeteneği çok iyi. Solda Olcay sağda Emre Mor şeklinde.

• Dün bir bence hazırlamıştım. Fatih Terim'in hataları diye. Saate bakarsanız da görürsünüz Mehmet Demirkol'un yorumlarından önce. Mehmet Demirkol'un yorumları dinledim benimki ile çok uyuşuyor. Volkan Şen'in oynamaması sistemi çökerttiği Oğuzhan'ın ne olursa olsun çıkmaması gerektiği gibi. Ne de olsa aklın yolu bir. En kilit nokta ise Topal'ın ön liberoda görev alması. Orta sahada yeteri sertlikte oyuncumuz olmazsa bu seviyede hiçbir şey yapamayız. Bencem de bu www.kizlarsoruyor.com/.../a65794-fatih-terim-in-hirvatistan-macindaki-hatalari

Kızlar Ne Diyor 2

• Çek 'ler gibi oynamalıyız bence. madem ofansif oynayamıyoruz. mecbur defans yapacaksın

0|0
    0|0
  • Sana katılıyorum kesinlikle ajfnsn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Bu kadro daha iyi. Ancak volkan şene kesinlikle yüzde yüz karşıyım. Gerisi eyvallah. Mehmet Topal ön libero oynamalı Olcay Şahan oynamalı. Ama volkan şen hepsinden beter. Hem bencil hem de sistemi çökertiyor. Aldığı istisnasız her topu kaptırıyor.

0|1
    0|0
  • Guzel kadro hirvatistan macinda yaptigi en buyuk hata volkan sen ile emreyi sonradan almasi oldu ilj 11 de ciksalarda yenilmezdik en kotu berabere kalirdik

0|1
    0|0
  • Ben Arda'ya forma bile vermem

0|1
    0|0
  • Çıkmazdım

0|0
    0|0
  • Kale volkan babacan
    Sol bek caner
    Sağbek gökhan
    Stoper solda hakan balta sağda mehmet topal
    Libero selçuk ve oğuzhan
    Offansif orta saha hakan çalhanoğlu
    Sağ kanat arda
    Sol kanat emre
    Forvet burak..

0|0
    0|0
  • Güzel kadro yapmışsın ama emre mor 90 dk yi bırak 1 devreyi bile çıkarabilecek fizik gücü ve kondisyonu yok ilk devre ardayla başladım orada ama kanatta degil

0|0
    0|0
  • türkıyede hiçbir futbolcu aldıgı paranın hakkını vermıyo mk adamlar koşmuyor bile üst direk volkandan daha cok top kurtardı takım ruhu olduktan sonra cok rahat alırdık maçı aldıgın paranın hakkını verıceksın ama türkıyede zor

0|0
    0|0
  • Volkan çok kötü oynuyo

0|0
    0|0
    • Başka kanat oyuncumuz yok. Keşke Töre cezalı olmasaydı. Kerim Frei dicem yine Beşiktaş muhabbeti denecek ama şu an takımdaki tek kanat oyuncumuz o

• Cikardigin kadro iyi.. Ama emre mor'u cikarir, volkan şeni oraya cekip ortaya hakan calhanogluyu koyardim

0|0
    0|0
    • Hakan da Arda gibi geldi bana ilk maçta yoktu sahada resmen. Ben çok beğenmedim onunda durumunu. Keşke iyi olsalar ikisi de ama kötüler form olarak şu an. Hele Arda hiç yok.

• boşuna kadro çıkarmayın bizimkiler saçlarını düzeltiyorlardır şu an :))

0|0
    0|0
  • Volkan Babaacan

Gökhan Gönül, Hakan Balta, Semih Kaya, Caner Erkin

Ozan Tufan, Oğuzhan Özyakup, Volkan Şen, Emre Mor

Burak Yılmaz, Cenk Tosun

0|0
    0|0
  • Cenk Oğuzhan oynasın dimi sende haklısın.65 dakika Cenk performansı 5 faul 1 sarı kart 0 topla buluşma Ozan Cenk'in görevini yapmaya çalıştığı için mi oynatmıyorsun futbol bilgisizliği bu olsa gerek üzgünüm bjklisin galiba.

0|0
    0|0
    • Ozan kafayı vururken ne yapıyordu peki defansif orta saha kafa vuruyor forvet yok ve alkışlıyorsunuz afferim size cidden.

• Ya tamam bir tane Beşiktaşlı oynamasın biz berbat oynuyoruz herkes kötü bizim takımda. Tüm yorumcular yanılıyor sen biliyorsun bu işi Bjk ligin en iyi oynayan takımı değil. Fb muhteşem oynuyor. Barcelona bile onlardan kötü. Fbnin her oyuncusu süper Ozan müthiş futbolcu. Messi yakında ondan forma ister.

Tamam mı ergen mutluysan terk et sorumu. Bir daha da gelme benim sorularıma. Bin tane üyelik açtın engelleye engeleye ben bıktım sen utanmadın. Milli takımda bile fanatiklik yapan birini muhatap almam ben.

• Şu herif sürekli yeni hesap açıp saçma sapan fener ve ozan yorumları yapıyor.

• Arda ya da hakan ikisinden birisi olsun ozanı at çöpr

0|0
    0|0
  • Fenevlisin galibaa

0|0
    0|0
    • Beşiktaşlıyım

• Sen ne diyorsun allah aşkına Selçuğu Cenk tosun mu kesecek sen ne kullanıyorsan bırak hocam gerçekten ne dediğin anlaşılmıyor. Tutmuşsun bir de 10 maç süresi kadar top oynamamış adamı çare olarka gösteriyorsun. Bu kadar olur :)

• En az 1 puan sart mecbur gol bulmalisin

0|0
    0|0
    • 3. olsak da bir ihtimal çıkabilir ama bence biraz mantıklı bir kadroyla yenebiliriz İspanya da muhteşem değil Çekleri 1-0 yendiler son dakika golüyle

• kapriyle bu sıcakda takım mı olur la

0|0
    0|0
  • ben fatih terimin yerinde olsam ceketimi alır istifa ederdim insan yapabileceği işin altına girmeli

0|0
    0|0
  • Gerçek şu ki düzgün forvetimiz yok. O zaman ne yapacaksın? iyi defans hattı kurulmalı ve orta sahanın hepsi gole yakın olmalı. Kadro buna göre kurulmalıydı.

0|0
    0|0
    • Forvetimiz olmadığına inanmıyorum Cenk'in çok kaliteli bir forvet olduğunu düşünüyorum ama oyunda Arda, Ozan, Hakan varken hepsi 1 adam anca ediyor 9 kişi oynuyor gibi olduk.1 tane olgun atak gelişti mi? Cenk Buraktan çok daha iyi bitirici bir iki adam gibi atak oluşsun göreceksiniz.

• Arda hücuma katkı sağlayamadı. Selçuğuda defans çekmiş hücuma faydası olmadı. Hakan Çalhanoğlu etrafına bakdı durdu adam yok topu elinden kaptılar sürekli. bir ciddi pozisyonu harcadı şut çekerek. Modric her atağımızı kesdi nerdeyse yani bir taktik hatamızda vardı maçta. Yakın mevkilere çok kaliteli oyuncuları doluşturmak hatadır. Birini kullanacaksın Arda varsa biri olmayacak. ya da Arda olmayacak orta sahada defansif biri şart.

• Cenk tosun nedir ya, 5 para etmez forvet. Burak girince bir anda oyunu canlandırdı.

0|0
    0|0
    • Burak Girince oyun canlanmadı Biz sürekli açık verdiğimiz için adamlar akın akın geldikleri için arkada boşluk bıraktılar.2. yarı kalemizde kaç tane %100lük pozisyon vardı unuttun herhalde.

• Ayrıca gizliden yazınca kim olduğun anlaşılmıyor sanma

• Oğuzhan ı tğm turnuva boyunca banko oynatırdım, Arda'yı kadroya almazdım

0|1
    0|0
Yükleniyor...