Kamu kurumularında çalışanların saygısız ve seviyesiz tutumu

Son yıllarda gerek kamuda gerek yarı kamu yarı özel kurumlarda ya da halk kesimi diye tabir ettiğimiz insanlara hizmet veren eski kamu kurumlarında çalışanların senli benli konuşması, insanları aşağılayıp azarlaması saygısız ve seviyesiz davranmalarının sebebi nedir ? Başbakanı ''ananıda al git'' diyen bir toplumda bunlar normal mi karşılanmalı acaba ?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Evet bugun bankaya gittim arkadaslar vezne de ki kadin bana oyle bir davrandi ki sanki banka onun yok bole bise orda ki guvenlik gorevlisi calissn orda daha iyi adam hem herseyi anlasilir bir dille anlatiyo hem arkadasnmis gibi guler yuzlu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aynen öyle, onların ayıbı

0|0
    0|0
  • bende İGDAŞ'ta staj yapıyorum aslında sorun şu insanlar bazen o kadar anlaşılmaz oluyor ki evraklarını tam getirmiyor kaba konuşuyor onlarda sinirleniyor geriliyor sinirini sıradaki müşteriden çıkarıyor yaptıkları dogru mu ? degil ama nedeni bu yani

0|0
    0|0
  • Niye genelledin şimdi anasını satım. :(

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Genelleme abes kaçar ancak SGK müdürlüğüne gittim 4 ay önce, genel sağlık sigortası kapsamında prim borcum çıkmıştı. Karşımdaki memurun dediği aynen şu: ..."Ya okulunu bırakacaksın, ya da işini hemşehrim". O kadar sinir olmama rağmen tepkim dediği kadar ters olmadı. "Tabi torpille bir yerlere gelmişsiniz, hiç okul okumamışsınız, öğrencilik nedir bilmemişsiniz bu cümleyi rahatlıkla söyleyebiliyorsunuz."

0|0
    0|0
Yükleniyor...