Kilo vermem lazım kızlar?

Futbolcuyum. bir 5-6 aylığına futbolu bırakmıştım takımdan çıkmıştım. Hiç bir şekilde antreman yapmıyorum koşmuyorum. 52-55 kiloyken 60 a çıktım nası kilo verebilirim. Yaz geliyor birde SIKINTI BÜYÜK

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Biberiye çayı varmış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kopyala yapıştır ama beenim fikirlerimdir. Yazı :

Evt bir erkek olarak 9 kilo vermişliğim var bir ayda 5 kilo vermiştim. Yapacağın şeyler basit;
    1. Porsiyonları 1 tabak azalt zaten diyorsan zaten bir tabak yiyorum diye o zaman yanında eş zamanlı su iç su mideye doluluk hissi verir.
    2. Bol bol su iç ben günde 4 litre su içmiştim tabi benim gibi 4 litre içme önermiyorum her 20 dkkda bir wcye gidiyordum günde 2-3 Litre içmen yeterli.
    3. Bol bol sprint (bir anda yavaşlayıp çok hızlı koşma) yap yağ yakımını arttıran bir aktivitedir. Bunun yanında özelliklede bel için karın kası hareketleri yapmanı öneririm çünkü karın kası hareketleri kası büyütmekten ziyade üstündeki yağı eritir biz erkeklerde bu yüzden six packli gözükürüz.

0|0
    0|0
  • Kalori açığı yarat besinlerinde yemeklerini çorba hariç diğer her şeyi çatalla ye uzun süre çiğne yemekten hem keyif alırsın hem sindirimi kolay olur günde 3 litre hatta daha fazla su iç bu haftada 200 300 gr vermeni sağlar ve şunu da unutma hızlı verilen kilolar hiç faydalı bişey değil genellikle su ağırlığı olur ona aldanmadan yavaş yavaş kilo verirsen devamlı olur

0|0
    0|0
  • 10 kilo vermen lazim

0|0
    0|0
  • metabolizmayı tekrar hızlandırman lazım kardiyo yapsan iyi olacak ve beslenmeyede dikkat edeceksin tabiki

0|0
    0|0
  • Bencelerimi oku bununla iligli bir sürü bence yazdım

0|0
    0|0
  • kilolu degilmisinki zaten

0|0
    0|0
  • Ohaa futbolcu garıya bak 😃😂😃

0|0
    0|0
  • Bendede var