Fenerbahçe'nin elediği takımlara köy takımı diyenler ??

borussia mönchengladbach'ın iki tane uefa kupası var,lazio'nun bitane uefa kupası var,benfica'nın 2 şampiyonlar ligi şampiyonlugu var,marsilya'nın bir şampiyonlar ligi şampiyonlugu var daha ne istiyosunuz ? 2000de gs'nin karşılaştıgı takımları söyleyin bakalım dortmund dışında hangi takımın avrupada başarısı vardı? ayrıca bu sene oynadıgınız braga cluj schalke dünya devimiydi de bizim haberimz yoktu ?

0|0
015

En İyi Erkek Görüşü

• gsli arkadaşlarımız işlerine geldiği gibi konuşuyorlar bu sene şampiyonlar liginde oynadıkları için bizim oynadığımız avrupa ligini küçümseyerek konuştu gs li arkadaşlarımız internette belki 100 kere gördüm bu tarz yorumları halbuki öve öve yıllardır bitiremedikleri tek kupalarıda şuan bizim oynamakta olduğumuz avrupa ligi kupasıdır bu kadar aciz ve komik durumdalardır sizin anlayacağınız gsli arkadaşlarımız yalansa yalan desinler.

0|2
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 14

• O köy takımları zavallılara çok koydu. Trömsö gibi :D eziklik bu kadar. Benfica REAL MADRIDden daha güçlü bir takım. 6sarayın yerinde Fenerbahçe olsaydı Real Madrid'i elerdi hem de çok rahat

0|3
    0|2
  • Ben sana soru soruyorum Fenerbahçenin Uefa Avrupa liginde oynadığı takımlar Fenerbahçenin seviyesindemiydi?Kadro Kalitesi olarak?

1|1
    0|2
    • sen soruma cevap ver sonra onada cevap veririz çocuk bu arada sen yorum yapma demedimmi sorularıma ? her neyse dediklerime cevap ver ilk önce

• Beyinsiz senin neyse:)soru sor cevap vereyim:)

• bak agzımı açma küfür ettirme biliyorum kuyrugunuza basttım ama benden 4 yaş küçük çocuk yaştasın daha karşımda olsan suratının şeklinin değiştirirdim hatta yiğenlerime dövdürürdüm senin sana cevap yazmıcam engelliyorum soruyu gördüğün halde sor diyosun s.ktir git şimdi

• Leeds United 2 kere ŞAmpiyonlar ligi şampiyonu oldu ve o sezon İngiltere'nin en iyi 2. takımıydı ... Mallorca kadrosunda dünya yıldızları barındırıyordu yani şuanki Mala gibiydi ...Bologna maçında favori Bologna idi ... Ayrıca bizim 2000 yılındaki kaliteli kadromuz sizin şuan ki kadronuzu 10'a katlar yani bırakın da biz alalım o kupayı bir zahmet ...

0|0
    0|2
    • bir insan neden yalan söyler ? niye yalan söylüyosun ? leeds united'in şampiyonlar ligi şampiyonlugu filan yoktur göz göre göre yalan söyleme bu bir! ingiltere'nin en iyi ikinci takımı olsaydı o takım uefa değil şampiyonlar liginde olurdu buda iki! mallorca her zaman vasat ve vasat altı takım olmuştur buda üççççç! bologna'yaya zaten hiç girmiyom plzen ayarında hemen hemen bu dörtttt! siz en iyi kadronuzla alırsınız biz normal bir kadromuzla alırız bu kupayı buda beşşş! fazla sallama bu ara

• ben o takımları canlı izledim ergen senin ergen oldugun leeds'i barça yapmandan belli kedi :D:D ama soruda tartışmada resmen içinde gezdirdim böyle hem ben rahatladım hem sen ahahaha cevap veremeden kaç :D:D kaçman normal tabi :D:D.

• bana mı diyosun sütünü iç yat ahahah :D lan beni tanısan abi der elimi öpersin çocuk :DD asıl süt sen içiyosundur gelişmek için :DF:DF

• ama onlar real madridi yendiki

1|0
    0|1
  • fenerbahçe yi çekemedikleri için öyle söylüyorlar allah aşkına grup kuraları çekildiğinde mönchengladbach a alman panzeri döşer size marsilya bu boru mu denildi bate yi plze ni küçümsediler kura şansı dediler lazıo eledik benfica yı yendik finale çıkıcaz chelsea den kupayı alıcaz chelsea yı küçüksücekler hala daha 2000 yılındaki kupadan bahsediyolar ulan o kupa yerinde mi bir bakın paslanıp çürümüştür o

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe o kupayı alacak Şerefsizlerin Türk takımlarına oynadıkları oyunlar artık son bulsun uğraşamasınlar bizimle dünyaya Türk' ün gücünü gösterme vaktidir Bırakın şu atışmaları artık yakışmıyo bize

0|0
    0|0
  • Haklısın bizim grup kolaydı.fazla abartıldı çeyrek finale kalmamız.ama sizin rakipler ne kadar köklüde olsalar kötü oynadılar.

0|0
    0|0
    • :D:D:D vay beee cevaba DD bak D:D ben bunu sonradan sordum ilk baştaki soruya cevap isterdim açıkcası :DD.

• laa marsilya avrupanın en iyi liglerinden biri fransa liginde 2.sırada sizin 2000 dönemi takımlardan arsenal dışında hiçbirisi üst düzey değildi olsalardı cl'de olurlardı zaten bologna mallorca ise vasat takımlardı ozaman bana hikaye anlatma burda takımların tarihlerindeki başarıları verdim ne anlatsan boş.

• Laf anlatmıcam anlayacak gibi değilsin zaten.

• ama bizim uefa kupamız varrrrr :D

0|0
    0|1
  • Olsun onların uefa kupası var :D asglasfas

0|1
    0|0
  • fenerbahçe havada karada vurur:D

0|0
    0|1
  • Uefada o turlarda köy takımı olmaz

0|0
    0|0
  • Bakma sen onlara

0|0
    0|0
  • Onu değil de. koskoca Chelsea ye bile köy takımı der bunlar şampiyon olursak. hatta şimdiden yorumları görüyorum: "abi eski Chelsea değil. adamlar uefa yı önemsemediler." :)

0|1
    0|1
  • mallorca ve bologna gibi 3. sınıf takımla oynadılar 2000 de. bir de bate, plzen derler :D (yersen)

tabi 15 mayısta ünvanı gidecek adamların. korkuları ondan

0|1
    0|1
    • cevap veremiyolar :D:D ulan bu gsliler kadar çekemez takım yok :FDF:

• kabul et ama içiniz yanıyor biz rakiplere bir bir koydukça :)

• Niye yansın türk takımı kupa alacak işte ne güzel elin david luizi kupayı öpeceğine gökhan gönül öpsün.

Yükleniyor...