Milli maç Hakkı'nda?

Dün olan milli maçta Volkan çok kötüydü ya resmen balına daha fazla gol yemedi, Arda zaten ayrı bir olaydı. Siz ne düşünüyorsunuz maç hakkında?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• takımda iyi olan tek kişi (diğerlerine göre) Canerdi..
    gerisi komple çöp..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Arda hadi formsuzdu geçtik fatih terim kör mü? Adamlar 3 oyuncuyla bir oyuncumuza pres yapıyorlar sen de oyuncularına desene korkmayın saldırın yoksa daha çok üzerimize varırlar diye !
    Hakan'ın vuruşları amatör bile vurmaz öyle ! Ozan bir kafa atışı hariç hiç bir işe yaramadı, ileride hiç doğru düzgün adamımız yoktu rakip kaleyle karşı karşıya kalacak ANLICAN NE TAKTİK NE TEKNİK YOK BU KADROYLA 4 gol yemediğimize şükredelim !! Sinirlerim bozuldu yine 😡

1|0
    0|0
    • 4 gol yerdikte kale direği sağolsun izin vermedi 😄

• Katılıyorum böyle devam edersek çok ilerleyemeyiz

• Hakan ozan emre oynamasın

Erkekler Ne Diyor 13

• Maçta bir çok kötü isim var öne çıkanlar Arda, Ozan ve bence Volkan Babacan yani ne yaptıklarına anlam vermek mümkün değil.

1|0
    0|0
  • Kadro düzeyinde baktığımız zaman gerçekten kaliteli isimlere (Arda, Hakan, Burak, Selçuk) sahibiz. Ancak Arda'nin 6 ay oynamamış olmaması sonrasında yedek kalması onu yetersiz bıraktı. Burak uzun sakatlıktan sonra döndü ve hala hazır değil. Cenk'in de kesinlikle 1. santrfor olacağını düşünmüyorum. Isimiz zor ama biz zorlari severiz.

0|0
    0|0
  • valla kale direği ondan daha fazla top kurtardı

1|0
    0|0
  • bol küfürlü şeyler

1|0
    0|0
  • dökulduk resmen sıfır puanla btrırız dıye dusunyrm

1|0
    0|0
  • Valla takım olarak bir kere ruh yok heyecan yok yani biz bu maçı alacaz havası yok gördünüz yani en iyisi topal ile hakan balta idi... ki Arda gibi bir topçu barcelonada top oynuyorsun kardeşim seni dk 65 de çıkarıyorsa git öl daha iyi kimse elini taşına koymadı.. Seviye bu yani olmayınca olmuyor.

0|0
    0|0
  • Fatih terimede kilim ersani almadi diye

0|0
    0|0
  • aynen katılıyorum sana göster yüzünü kız pembe kimsin sen, merak ettim seni :D

0|0
    0|0
  • Doğru dion kız aferin.

0|0
    0|0
  • Hırvatistan hak ettiği galibiyet i kazandı

0|0
    0|0
  • Biraz futbol öğren. Xper için kasma. Orada hata maçı bırakıp saçını düzelten Ozan salağının!

0|0
    0|0
    • Sadece bu bahsettiğim isimler kötü onun dışındakiler iyi diye bir şey demedim zaten Ozan'ın yaptığına mallıktı ama Volkan da resmen topu izliyordu

• Orada Volkan uzandı daha fazla bir şey yapamazdı.

• Direkler sağolsun

0|0
    0|0
  • teknik taktik yok takımda
    kim ne oynuyor!

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Volkan'ın neyi kötüydü anlamadım, yendiği golde uzandı, bir kaç tane de net kurtarış yaptı. Hırvat oyuncular kaleye kadar çok rahat geldiler her seferinde, öyle bir orta saha ve savunmayla dünyanın en iyi kalecisi bile gol yerdi o maçta.

0|0
    0|0
    • Gol için demiyorum ama onun dışında gelen topları izledi, saçma şekillerde yere attı kendini

• Memleket meselesi yaptınız onca olay icersinde. Cok safsınız diye düsünüyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...