Sizce gerçekden Ozan Tufan bu pozisyonda hatalı mı?

Ben inanmıyorum futbol bilgisizliğinize sizce cidden 3 metre geride olan mı yoksa topa vurduran Hakan Çalhanoğlu mu suçlu yoksa golu yiyen Babacan mı kim suçlu yoksa Ozan mı. ya da top Sağa sola atmayıp ortaya atan Selçuk İnan mı.

• Selçuk İnan.
    0% (0)18% (2)12% (2)Oy Ver
  • Volkan Babacan.
    20% (1)27% (3)25% (4)Oy Ver
  • Hakan Çalhanoğlu.
    20% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • Ozan Tufan.
    60% (3)55% (6)57% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
@kizlarsoruyor adam cahil diyor görüş kaldırılmıyor bizim görüş hemen kaldırırsınız Bjkli diye mi kaldırmıyorsunuz @Kartal-Adam_-
Güncel.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Selçuk inan topu uzaklaştırmak icin resmen kendini yırttı ozan tufanında sacıyla oynaması degilde top atıldığında çekiliyor geçsin diye geçmeyip topa engel olabilirdi vurmasa bile 😁
    Ama aralarında en sucsuzu babacan adam daha ne yapsin

0|0
    0|0
    • Kafasına mı vursun top beyin kanaması mı geçirsin sen futbol oynadım top 5 metre uzaklaştırılmaz 30 metre uzaklaştırılır.

• İyi de bom boş pozisyon taça atsın ozaman.

• Sen kaç oyuncunun böyle top uzaklaştırdığını gördün ben hiç sen.

En İyi Erkek Görüşü

• valla benim görüşüm selçuk inan topu yanlış yere ve kısa uzaklaştırdı ozan topun önüne yatmalıydı kalecide volkan öylesine atladı topa bazıları top önde sekti golü yemesi normal diyor ama top kalecinin elinin altından yaklaşık bir iki karış gerisinden zıpladı pozisyona geç kaldı sadece... topyekün bir hatalar silsilesi var ortada...

0|0
    0|0
    • Aynen ya birde önünde zıpladı diyenler var ya. Lasmede yasaklı madde çıkmış.

• Ergin Ataman döneminde doping yaptığı belirlenen oyuncular.. Kerem Gönlüm, Mario Casun, David Hawkins, Lasme...

• var evt haklısınn

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Hepsi suçlu

0|0
    0|0
  • Anket sonuçlarına baktım futboldan anlayanlar çok demekki ozan hatalı onu hatasız gören sadece fenevbahceliler

0|1
    0|0
Yükleniyor...