Sevgilinizle yalnız kaldığınızda ne yapıyorsunuz?

nlur dürüst bir şekilde cevap verin sevgilinzle yalnız kaldıgınız zaman ne yapyrsunuz ama öyle ilişki türü sapık şeyler yazmayın lütfen yalnız kaldıgınız ortamda park falan ama ciddi anlamda kimse yok

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Sohbet eder sarılırız yalnızız diye illa sevişmek mi lazım ?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• parkta oturmaya gittiysek otururuz birlikte. sevişecek olsak sevgilimi eve götürürüm. öyle tenha parklara götürmem, dünyanın binbir türlü hali var.

0|0
    0|0
  • sevgililigin durumuna baglı alal ade biriyse sokakda sevişirler adam akıllı biriyse o anın tadını mutlu etmek için harcarlar...

1|0
    0|0
  • Hic kimse yoksa el ele tutusup gozlerinden gozlerimi alamazdim o an goz gozeyken opusmeye başlayabiliriz hic kimse olmadigindan rahat davranip biraz ileri gideriz belki ama onu kirmadan sim siki sarilirdim

0|0
    0|0
  • SApık şeyler yazmışsında ne yapılabilir yani tabikide sevişiyoruz ama dışarda parkta filan olursak ancak oral filan o da akşamsa.

0|0
    0|0
  • valla bizim yapmadığım şey yok platonik olunca herşeyi yapabiliyorsun :D

0|0
    0|0
  • bilmem hiç bir kızla yalnız kalmadım

0|0
    0|0
  • Biz evliyiz her akşam yanlız kalıyoruz, yemek falan yiyoruz tv izliyoruz falan filan :D

1|0
    0|0
  • Çekirdek çıtlarız dfgdf

0|0
    0|0
  • .D:D:::d:d:d:d:dd:d:d:d:d:d:d:d.D::D

0|0
    0|0
  • Sarılırım yanaktan falan öperim işte öyle :)

0|0
    0|0
  • biz tartışıyoz genelde sonunda sevişmeye gidiyo olay :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dış ortamdan bahsediyorsun sanırım.. Sarılır muhabbet falan ederiz..

0|0
    0|0
  • parkta felan kimse yoksa salıncaga taktırvallye felan bineriz :D

1|0
    0|0
  • parkta falan pek değilde yani öyle yalnız kalsak ynağımı öper boynumu öper kucağına alır karnımı okşar falan filan :)

1|0
    0|0
  • İki batak oynayıp çay demleyip yatağa döküyoruz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...