Aranizda sporcu olan ya da bilgili olan var mi lütfen bir baksın?

Oncelikle merhaba ben kilomdan rahatsizim 65 kiloyum kalcalarim yerlerde resmen göbisim var baldirlarim var belim ince degil basenlerim var vucudum cikik her tarafi yani yağ fıçısı gibi birseyim:(( ve bende artık karar verdim spor yaparak zayifliycam çünkü o zaman sıki bir vucudum olur bana yardım edermisiniz ya da yapmam gerekenleri soylermisiniz şimdiden teşekkürler:)
Istedim vücut tipi-Aranizda sporcu olan  ya da  bilgili olan var mi lütfen bir baksın???ince bir bel yukari sert kalkik kalça ve yaglardan basenlerden baldirlardan kurtulmak bir sene boyunca spor yapicam yorumlarinizi bekliyorum:)

Güncellemeler:
Cevaplarinizi bekliyorum
Evet

0|1
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Uf be Mila Kunis :) Bayılıyorum ya. tamam konuya geçim kopyala yapıştır yaptım ama benim görüşlerimdir. Yazı :

Evt bir erkek olarak 9 kilo vermişliğim var bir ayda 5 kilo vermiştim. Yapacağın şeyler basit;
    1. Porsiyonları 1 tabak azalt zaten diyorsan zaten bir tabak yiyorum diye o zaman yanında eş zamanlı su iç su mideye doluluk hissi verir.
    2. Bol bol su iç ben günde 4 litre su içmiştim tabi benim gibi 4 litre içme önermiyorum her 20 dkkda bir wcye gidiyordum günde 2-3 Litre içmen yeterli.
    3. Bol bol sprint (bir anda yavaşlayıp çok hızlı koşma) yap yağ yakımını arttıran bir aktivitedir. Bunun yanında özelliklede bel için karın kası hareketleri yapmanı öneririm çünkü karın kası hareketleri kası büyütmekten ziyade üstündeki yağı eritir biz erkeklerde bu yüzden six packli gözükürüz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kadınların kalçaları, erkeklerin omuzları geniş olur, kaçla veya omuza göre. Boşuna tasalanıyorsunuz.

1|1
    0|0
  • İlk önce bir spor salonuna kayit ol hocanın verdiği programa uygula ve beslenmene dikkat et ekmeğinden içtiğini sıvıya kdr herşey i bil

0|0
    0|0
  • Şimdi genetiğin önemli herkes aynı kiloda aynı vücut biçimini almaz. Kilo vermek çok kolay bişey aslında ben 2 öğün yiyip bütün gün otursam bile kilo veriyorum😄 Neyse iş sadece sporla bitmiyor asıl önemli olan beslenme

0|0
    0|0
    • Saglikli beslenirsem bol bol su sonra ip atlarsam sonra egzerisz yaparsam olmazmi?

• Tabi ki öyle. Özellikle akşamları sebze dışında yeme ama yemek ye yani yememezlik yapma.

• Sporla böyle naskl olacan çok merak ediyorum tıbben mümkün mü acaba yetkili bir arkadaş gelse

0|0
    0|0
    • cok calışırsa olur bence :D

• Oluru var mı alakam olmadığı için bilmiyorum hevesini kırmak içinde atlamadım aslında istediğin gibi olur umarım

• Teşekkür ederim yinede sagolun görüşünüz icin

• Benceler yazdım bunlar ilgili 6 tane falan oku anlarsın 😊

0|0
    0|0
  • Kaliteli Spor salonuna gidip sağlıklı beslenip kardiyo yapacaksın zamanını ayıracaksın düzenli olacaksın başka çaresi yok 😊

0|0
    0|0
  • Sporla ve doğru beslenmeyle her şey mümkün.

0|0
    0|0
  • Ohoo yapacaklarını burdan yazsam german olur 😂😂 antreman programı beslenme dinlenme yaşam biçimi

0|0
    0|0
  • Bana takıl hayatını yaşa canim

0|0
    0|0
  • insan gibi ye

0|0
    0|0
    • Insan gibi yediğim için kilo alıyorum ya ;) okuz gibi yesim habere ot yirim otlanirim habere

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...