Çok sevdiğiniz ama anlaşamadığınız sevgilinizle ilişkinizi sürdürür müsünüz?

Sevdiğiniz ama anlaşamadığınız sevgilinizle olur musunuz? yoksa ayrılır mısınız?

Düşünün seviyorsunuz ama anlaşamıyorsunuz, hiç bi şekilde uyuşmuyorsunuz,bir birinizi anlamıyorsunuz, hep kavga ediyorsunuz, ama seviyorsunuz yani bu durumda ayrılır mısınız?

ama samimi cevap verin lütfen..

• Sürdürürüm
    60% (15)55% (6)58% (21)Oy Ver
  • Ayrılırım
    40% (10)45% (5)42% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
17|9

En İyi Kız Görüşü

• çok sevgi varsa ilk tercih ayrılık değildir.. önce anlaşamadığımız konuları gözden geçiririm belki aynı şeyi farklı kelimelerle anlatıyoruzdur.. anlaşmak eliniz de olabilir birbirinizi gerçekten dinliormusunuz da anlaşamadığını za karar verdiniz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• tablo bu kadar olumsuzsa bir yerde patlarsın illa ki.bilerek ayrılmak saçmalık seven adam ayrılmayı seçmez her ne olursa olsun devam etmek ister fakat bardak bir yerde taşar uzaklaşırsın soğukluk girer araya ve ayrılırsın bu kadar basit bu iş bence

1|0
    0|0
  • çok seviyorsam Sonuna kadar mücadele ederdim.yaptımda taki aldatana kadar.

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar mücadele ederdim.

0|0
    0|0
  • Olmuyorsa, Nereye kadar götürebilirim gizli kardeş.

Dayanamam böyle...

link

0|0
    0|0
  • tabiki

0|0
    0|0
  • olurum tabi :)

0|0
    0|0
  • sürdürürüm ara vere vere belki bir orta yol bulunur bi zaman sonra

0|0
    0|0
  • anlaşamadığın birini nasıl sevebilirsin?

gün gelir o ilişki patlar .. yolda kalır..

0|0
    0|0
  • sevıyorsam anlasırım zaten ınsan sevdıgıyle anlasmazmı yahu

0|0
    0|0
    • iste bazen oluyor seviyorsun o kisiyi ama zaman gectikce goruyorsunki olmuyor hep kavga ediyorsunuz, ve suc sizde degil karsi tarafla uyusmuyorsunuz, hatalar yapiyor falan sora ozur diliyor, hep kusup barisiyorsunuz, ve ilsikiniz yipraniyor

Kızlar Ne Diyor 16

• Ayrılmam.

Seviyorsan herzaman bir yolu vardır. İkimiz baaz huylarımızdan vazgeceriz, baaz alışkanlıklarımızı kurban ederiz, daha çok anlayış gösteririz ve gerekirse ilişki terapiye gideriz.

Sevdiğin insan icin emek vermeyeceksen kim icin vereceksin?

1|0
    0|0
  • Sen ayrılmasanda nasıl olsa biter ilişkin ... dene bari görmüş olursun ama duygusalsan ve kendını kolay kaptırıyorsan riske atma.

1|0
    0|0
  • sevgi varsa zaten anlaşıyoruz demektir. fakat yavaş yavaş sevgi azaldıkça anlaşamama durumu ortaya çıkar. ya toparlarsınız ya da toplanırsınız bu ilişkiden yol alma zamanı gelmiştir. çünkü anlaşamama sürekli tartışma sevginin azalmasından olur

1|0
    0|0
  • Bu durum canımı sıksada gelecegımı düsünerek ayrılırım..

1|0
    0|0
  • olurum ama zaten benim yapamadğımı o bir süre sonra o yapar yani basar gider

1|0
    0|0
  • ben seviyorsam anlaşırım..ve ayrılmam asla.

1|0
    0|0
  • sevgi anlaşmak değildir nedensizce sevilir. Bi de anlaşırsan yemede yanında yat

1|0
    0|0
  • Olamam kendimi mahvetmiş olurum.Oyalamış ve kandırmış kandırılmış olurum.

0|0
    0|0
  • aha tam benim sorum seviyorum ama anlaşamıyoruz şimdilik karar aşamasındayım :)

1|0
    0|0
    • anlayış olmadan olmaz devamlı kavga ilişkiyi yıpratır tek başına sevgihiç bir şeye yetmez sonu yok...

• Mal sağlamsa oluruz :))

0|1
    0|0
  • Ayrılırım cünkü sewgi bir zaman sonra bitiyor yada bu anlaşmazlıklarım sevgimi bitirir diye düşünüyorum bu yuzden ayrılırdım

0|0
    0|0
  • cok seviyirsam ansil vazgece bielrimki bir ylunu bualr ttalikla devam etdrmeye calisirim ma o caba sarf etmiyor her seyi benden bekliyorsa o zamn isler deyisir bitrmeye calisir zorda olsa bunu

0|0
    0|0
  • Ayrılırım.

0|0
    0|0
  • seviliyorsam devam ederim

0|0
    0|0
  • uyusamamak benı huzursuz eder,sevıyorum dıyede bu huzursuzluga katlanamam

0|0
    0|0
  • olurum daha güzel olur