Koşu için hangisi daha uygundur?

Haftanın 4 günü pilates 2 günü de koşu yapıyorum. Genelde akşam üzeri hava serinleyince çıkıyorum, ama koşu için sizce hangi zaman daha uygun olur?

• Kahvaltıdan önce
    57% (36)66% (44)62% (80)Oy Ver
  • Kahvaltıdan sonra
    13% (8)13% (9)13% (17)Oy Ver
  • Akşam yemeğinden önce
    11% (7)6% (4)8% (11)Oy Ver
  • Akşam yemeğinden sonra
    19% (12)15% (10)17% (22)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Gece yapilan spordan sonra uyumak cok daha zor bilimsel bir aciklamasi da var ama hatirlamiyorum.
    Sabah kosmak daha iyi cunku;
    Gun daha yeni dogmuş, taze hava kus civiltilari falan) gune zinde baslarsin.
    O gereksiz kalabalik da yok! Sessiz, sakin...
    Ayrica tarihte ve gunumuzde ne kadar basarili insan varsa hepsi sabah erken kalkanlardir unutma!
    Kahvalti altin ogun... Daha istahli kahvalti yaparsin, gunluk dus alma aliskanligi edinirsin. Spordan sonra dusunulenin aksine daha enerjik ve endorfinden dolayi daha mutlu oluyorsun. (Uyuyamamanin sebebi de bu diyebilirim.)
    Bak mukemmel bir gune basladin iste ;)
    Sporda motivasyon gercekten cok onemli.. Tecrubeyle sabit) bir playlist yap mutlaka, seni motive eden muzikler bul) bir de eger kosu parkurunda kosarsan hem daha verimli olur hem daha sosyal.. Hangi sehirdesin bilmiyorum ama Ankara'da Anitkabire yakin bir parkur var tavsiye ederim. Temiz, elit bir yer ve Ata'mın yakininda kosmak gurur verici! Son olarak saglik icin en uygunu yavas temoda kosmak unutma... Yanindaki biriyle konusabilecek veya sarkinin nakaratina eslik edebilecek olcude yavaş, 45 dakika en ideali)
    Sormak istedigin bir sey olursa sorabilirsin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kahvaltıdan önce yapılan spor aslında sanılanın aksine yararlı bir aktivite değil. O sebeple kahvaltıdan 1 saat sonra başlanan yürüyüş/koşu daha yararlıdır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bana kalırsa günün tek bu saatler arası koşulur. 05:30 07:00

0|0
    0|0
  • Kahvaltıdan önce yapılan konu iyi yağ yakar

0|0
    0|0
  • Herkes kahvaltıdan önce demişte kahvaltıdan önce spor yapmak kasları eritir bu yüzden zararlıdır.

1|0
    0|0
  • Sabah kalkınca.

0|0
    0|0
  • güneş doğmaya yakın, kahvaltı yapmadan çık. Gece asla koşma pis hava çöker.

0|0
    0|0
  • kahvaltıdan önce tabi ki de bilimsel olarak kanıtlı zaten

0|0
    0|0
  • kahvaltıdan 2 saat sonra uygun bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yemek den önce

0|0
    0|0
  • Kahvaltıdan önce ve akşam yemeğinden sonra koşuyorum. Eğer ki günde tek bir kere koşacaksan kahvaltıdan öncesi daha uygundur.

0|0
    0|0
  • Bence ikindi vakti daha iyidir.

0|0
    0|0
  • Kahvaltıdan en az 1 buçuk saat sonra

0|0
    0|0
Yükleniyor...