Yaptığım saçma biliyorum ama güvensizlik bakın bir düşüncemde haklımıyım

insanlara güvenim yok biriyle çıktım ayrıldım kısa sürdü beni sevdiğinni söyledi tekrar çıkmak istiyor ben güvenmiyor hal hareketleride hos değl bana karsı çıkmayı sadece öpmek sarılmak sanan birisi neyse dedim bunun facede bir kız vardı 1 sene önce yoruma seni sevyrm yazmıs buda begenmis o kızı ekledim facede kızın fotosu yok ddm neden koymadın dedi sevgilm izin vermiyor kızda bir kişi ekli oda güya beni sevdiğini söyleyen sahıs benim aklıma direk onla çıkıyo benide yedeğe alıyo fikri geldi yanlış mi düşünüyorum lütfen eleştirmeyin pat diye güvenemem insanlara secip alınmıyo araştırmak lazım

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlara hemen güvenmemek, tanımaya çalışmak doğru ama böyle face'ten kimseyi tanıyamazsın. Hareketlerini, sana yaklaşımını beğenmiyorsan daha neyi öğrenmek istiyorsun ki? Önce beğendiğin birini bul, onu tanımaya çalış bence.

1|0
    0|0
    • ya ddm belki huyu iyidir arkadaş aracı oldu neyse konuşm ddm öyle oldu

Erkekler Ne Diyor 2

• bence bir kız birinden hoşlanmadımı bilki gerçekten o kişiden hayır gelmez.hoşlanmadığın bir kişiyi kendine zorla kabullendirmekte neyin nesi.bence boş ver..güvenme.

1|0
    0|0
    • zamannda öyle düşündüm iyiki güvenmemişim

• Aferin çok doğru yapıyosun.

1|0
    0|0
    • kimseye güven yok.

• Aferin kız sana helal olsun.

Kızlar Ne Diyor 1

• ay inanmıyorum aynı benim durumum .sevgilimle bir kız yüzünden ayrılldk ben ayrıldım acısınıda ben cektimtabi :) nyse bu 2 yıl sonra yanı bu yıl askere gttı askerde bna mesaj attı knsmaya basladk bnı cok uzdgnu falan soyledı ozurdıledı yer yapıcak guya geldıgınde tabi ben yermiyim tabikide hayır salak degılız kullandrtmayz kendmızı nekdr sevsekte. neyseşu anizne geldi ben izne gelmeden postayı koydum bana mesaj atma kapandı bu devır olmaz dedım .oylece kapandı sımdı kızla çıkıyolar faceten gordum gızlı bı faceten . yaa arkadaslarr bgn mesaj attı bana daha bugn ya dusunun ben ögrenemicekmydm sanıoduuu:) bu ERKEKLERE YÜZ VERMEYİN KIZLARRR:) ELİNİ VEREN KOLUNU KAPTIRIR BUGUN ELİNİ TUTAT YARIN NEYSE YA :d

1|0
    0|0
Yükleniyor...