Nolcak bu milli takımın hali?

Sizce de kadro çok sakat değil mi

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• Kazanma hırsı ve azim yok ki. Kadroda farklı oyuncular olmalıydı, Ozan Tufan'ın maç sonu heyecanlandıgim için kötü oynadım demesi, saçma bir açıklamaydi.

0|0
    0|0
    • Ozan Tufan sıradan, vasat bir oyuncu...
      Hakan Çalhanoğlu na ilk 11 sözü verildiğini düşünmeye başladım.

• Dediğim gibi, saçını düzeltmesini beklemeye gerek yoktu...
      Onun gibi bir çok oyuncu var...
      Sadece sağa sola koşan...
      Kaç asist ve kaç gol atmış, kaç önemli atak kesmiş?

• @sawyereagle istatiklerini bilemiyorum ama en başta ana kadroda olmamalıydı.

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadro değil hangi kadroyu çıkarırsan çıkar sakat. Çünkü bizde topçu yetişmiyor. 2 kez Başak'ı olduk biri dünya kupasıydı o dönemde GS çok iyiydi onun ekmeğini yedik diğeri 2008 Avrupa şampiyonasıydı o Zaman'da FB Şam. Liginde çeyrek final oynamıştı onun ekmeğininyedik. Ama şu an millintakımı domine edecek bir takım yok

0|0
    0|0
    • Bence bir iki degisiklikle daha iyi olabilir fatih terim yonetemiyo

• Bence hiç bişey olmaz Hırvatistan'da ki topçuların 2 İnter'de biri barca da biri Real'de biri juventusta oynuyor diğerlerde vaktiyle büyük takım görmüş topçular bizde ise sadece arda barca da oda oynayamıyor bile. Arada çok büyükmkalite farkı var

Kızlar Ne Diyor 2

• Hakan balta, m. topal, Ozan tufan, selçuk falan 11de olmamalı.

0|0
    0|0
  • Beceriksizler işte

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Oyuna ve kendimize çeki düzen vermemiz gerekiyor

0|0
    0|0
  • Turnuvanın en zayıf takımı bence... Şuana kadarki maçlarda daha zayıfını göremedim ben öyle saçma salak top kayıpları vardı ki inanılmazdı

0|0
    0|0
  • Bizim rakibimiz San Mariano.

0|0
    0|0
  • Gruptan zor çıkarız pozisyon bile üretemiyor takım zaten oyuncular vasat derecede ölü gibi top oynuyorlar

0|0
    0|0
  • kadro çok sakat ama genç oyuncuların olması iyi ama oyuncularımızın alt yapısı iyi degil ancak böyle maçlarda tecrübe ediniyorlar ve gökan töre mehmet topal olcay yasinin alınmaması kötü ozan tufanı niye aldılar anlamadım zaten

0|0
    0|0
  • Sondan geldik baştan gideceğiz gibi... sanki hepsi oruçluydu ya da hepsi uykusuz, sarhoş...

0|0
    0|0
    • Yok abi valla zor ya harbiden zor yani 2008 ruhu yokkk

• Bir tanesi hariç hiç birinde heyecan yok. Oda maça sonradan girdi ve fazla heyecandan bişey yapamadı. Ruh yok dediğin gibi

• Tokatlanıp geri gelecekler, ne olacak başka.

0|0
    0|0
  • Kadro değil de oyun tarzimiz yanlis , her daha yolun basindayiz , sabredip görmek lazim

0|0
    0|0
  • gruptan çıkamaz bu takım maalesef

0|0
    0|0
  • Hayırlısı

0|0
    0|0
  • bir cacık olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...