Eyfel kulesini kırmızı beyaz yaptık. Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bilgi : Daha önce Eyfel kulesi belçika da ki terör saldırısı sonrası Belçika'nın renklerine bürünmüştü. Ama Türkiye'de yaşanan saldırılar sonrası Türk bayrağına bürünmemiști.

Eyfel kulesini Kırmızı beyaz yaptık. Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz?

1|1
12|9

En İyi Kız Görüşü

• Ana demek başardık çok mutlu oldum :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Taraftar ve halk elinden geleni yapıyor birazda oradaki ruhsuz futbolcular yapsın. Bugün o maçı kazansalardı bunun bir anlamı olurdu ama şimdi sadece basit bir görsel

0|1
    0|0
    • Bak neoldu Cenk oynadıda. Cenkin işini bile Ozan yapmaya çalıştı Cenk 65 dakika karnei 5 faul 1 sarı kart topla buluşma sıfır defansif orta saha daha çok topa şut çekdi Cenkden daha çok kafa vurdu Cenkden.

Kızlar Ne Diyor 11

• Eyfel kulesini kırmızı-beyaz yapmayı başaran Türkiye milleti her şeyi başarır.

0|1
    0|0
  • Her yerede kendimizi gosterioyruz fevkaladee

0|1
    0|0
  • Cok gurur verici birsey ben Fransada yasiyorum ama bir canli canli goremedim ya :/

0|1
    0|0
  • Ne bileyim anlamsız geliyor bana böyle şeyler. Neyin başarısı bu? Aktif twitter kullanımı mi? Sosyal medya spamlari mi? Bunlarla övünmek bana saçmalık gibi geliyor ne bileyim.

0|0
    0|0
  • Muhteşem

0|0
    0|0
  • Heeyyytt bee

0|0
    0|0
  • Saçma gereksiz öf çok saçma ya gerçekten başka işiniz gücünüz yok mu sizin

0|0
    0|0
  • düşünemiyorum buna verilen çabayı çok gereksiz buldum 😏

0|0
    0|0
  • insanlar hala ölüyor canım bu hiçde umrumda değil

0|0
    0|0
  • Neden oldu

0|0
    0|0
    • Euro uefa 2016 turnuvasında twitterde günün en çok konuşulan milli takımı olduk ondan dolayı.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 8

• Bunu yaparlarken bile içleri acımıştır bizlere ne hakaretler ne küfürler etmişlerdir kim bilir, bizimle alıp vermedikleri ne anlam veremiyorum.

0|1
    0|0
  • Ne guzel ama

0|1
    0|0
  • Çok uğraşıldı ama degdi beee harikallmuş

0|1
    0|0
  • Sen turnuvadan eleneceksin. Eyfel kırmızı olsa ne beyaz olsa ne.

0|0
    0|0
  • Birde gol atabilsek

0|0
    0|0
  • Bence taraftarı tatmin etmek için yapılan bişey. Gereksiz...

0|0
    0|0
  • Bir de kazanabilseydik

0|0
    0|0
  • Muhtesem

0|1
    0|0
Yükleniyor...