Arkadaslar futbolu izledinizmi?

bugun turkiye malesef uduzdu... ama az once germany uddu yaaaaaaaaa super bir oyundu beyendinizmi?

Güncellemeler:
qaliba benden baska izleyen yokdu... ehhh :)

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bütün gün içim şişti bari kafamdaki olumsuz düşünceleri şuraya kusayım da rahatlayayım :)
    Bizim maç için ilk söyleyeceğim Hırvatlar fazla hızlı bir takım. Bunda bir problem yok ama biz. Biz sanırım biraz fazla pohpohladık kendimizi her zamanki gibi yanlış anlaşılmasın millilerin her zaman yanındayız. Öz eleştiri olsun bu. Arda'yı oyununu çok severim fakat bugün bütün top kayıpları bu adamdan oldu, Ozan Tufan bence biraz fazla kilolu, Volkan Şen çok kontrolsüz. Caner kendini oyunda bir adım öne atınca neler oluyor gördük ama bunu yapmıyor. Burak bencillik yapmak yerine gol attırmayı da düşünmeli. İsmi olan futbolcular bunlar bir de genç yeteneğimiz var ki Mor bence ilk 11 de başlamalı oyuna. Söylenecek çok şey var. Aşırı kızdım milli takıma ama şunu da biliyorum yenseydik tam aksini söylerdim. :) Milli duyguları ağır basan bir insan olarak hiçbirini değişme. :) Sonuç olarak ben Terim'in onların kulaklarını çekince aslan kesileceklerine inanıyorum. Bu sadece başlangıç :)

0|0
    0|0
    • benim takimim yok zaten ama alman kani oldugu icin olari tutuyorum... ama turklerde kardes iste istemezdim elensinler malesef oyle oldu

• Elenme falan yok sakin ol

Erkekler Ne Diyor 4

• Almanya şampiyon olacak demiştim

0|0
    0|0
    • insallah olurr,,,,,,,, ama dun ingilterenin performansi superdi

• beyendik

0|0
    0|0
  • biz çok kötü oynadık ya

0|0
    0|0