Benfica macindan önce 38 maçtır yenılgısı yok dagıtıcak sızı dıyenler sımdi köy takimi diyorlar

Benfica macindan önce 38 maçtır yenılgısı yok dagıtıcak sızı dıyenler sımdi köy takımı diyorlar ne düsünyorsun. Chelsea'ye köy takimi derlermi?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• fenerbahçe bu sezon uefa'da doğru işler yaptı, fanatik renktaşlarım ne derse desin gerçek olan bu. benfica bugüne kadar karşılaştığı rakiplerin en güçlüsüydü, hatta bana göre fener kadar güçlüydü, 38 maç yenilmemeleri asla tesadüfle açıklanamaz, fenerin oynadığı futbol çok iştahlıydı, ve golü bulduktan sonra mükemmel bir şekilde takım savunması yapıyorlar. hatta benfica gibi hücumu yüksek bir takım bile doğru dürüst gelemedi bile. çünkü Uefa'daki takımlar arasındaki en iyi savunmayı yapıyorlar. ben bu yönünü euro 2004'teki yunanistan'a benzetiyorum. köy takımı denebilecek takımlar sadece Bate ve Plzen'dir. Benfica'dan sonra Marsilya'da güçlü ve kaliteli takımdır, Lazio ve Mönchengladbach orta karar takımlardır, asla güçsüz değillerdir. eğer finalde Chelsea çıkarsa ölüsü bile Fenerden'de Benfica'danda güçlüdür. chelsea'ye köy takımı filan diyen olursa futboldan anlamıyordur. bu kadar söylerim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aynen güzel yerden yakaladın olayı.

0|0
    0|2
  • boşveeer zenginin malı züğürdün çenesini yorarrr çekemiyolaar :D

0|1
    0|2
  • köy takımı dedikelri takım sadece barcelonaya yenilmiş:) bunların zar zor yendiği madride dortmund 4 attı ezdi hala konuşuyor gariplr:)

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 9

• çekememezlik

0|0
    0|0
  • Fenerbahçede bir Köy takımıdır

1|1
    0|1
  • Ordaki maç daha zor olacak dereyi görmeden paçaları sıvamayın derim.

1|0
    0|1
  • 38 maçtır yenilgisi olmadığını şimdi öğreniyorum :D yalnız şimdiden turu geçmiş gibi konuşuyorsunuz chelsea falan

1|0
    0|2
  • arkadaş ne oluyor ya fener finale mi kaldi ne bu kadar abarttiniz daha portekizde maç var sadece avantaj sağlandi ayaklar biraz yere bassin uçmayin yakişmiyor bence.

0|1
    0|1
    • aynen. geçsin isterim tabi de erkenden final havasına girmek doğru değil

• fenerbileğinin hakkıyla kazandı çok iyi oynadı üstelik benfica şanslı olmasaydı 3-4 tane daha yerdi.köy takımı falanda değil gayet güçlü ama deplasmanda fenerin işi zor 1-0 yetmeyebilir.gsliyim bu arada.

0|1
    0|0
  • bak finale chelsea ile kalsak sizi dağıtırlar derler ordan kupayı alsak la chelsea eski chelsea değil adam çok kötü derler.

0|0
    0|0
  • Köy takimini bilmemde banitez bence hoca degil

0|0
    0|0
  • Derler. Abi bide ısknmıyorz diyolar allahm y.

0|1
    0|1
Yükleniyor...