Bu şekilde bir ayda kaç kilo veririm? Ip atlamak ise yararmi?

Sabah beş yumurta beyazı öğlen yulaf yoğurt akşam tavuk ızgara ve yarım saat ip atlasam ayda kaç kilo veririm ve ip atlama programı bilen varsa yazsın lütfen üç ay spora devam edemicem kilo aldim

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• sabah beş yumurta çok fazla en fazla 2 yumurta bir kibrit kutusu az yaglı peynir yemelisin ekmek de sadece tahıllı olan kepekli ekmek ye yogurdu sütü akşam ye iç eger öglen yiyeceksen meyveli yogurt hazırla kendine daha saglıklı ve zinde olursun ip atlama programını çok bilmiyorum ama bunu tempolu bir şekilde yapmalısın koşu bandı gibi düşün ilk adım adım biraz hızlı hafif koşu sonra depar atarcasına gibi hızlan bu kadar kilo vermen de senin metobolizmana baglı bir degişim geçirir

0|0
    0|0
    • 1yıldır fitness yapıyorum bırakınca göbeğim çıktı dört beş kilo aldım üç ay falan yapamicam bu arada birşeyler yapmam gerek o zamandan kalan bir alışkanlık beş yumurta

• Vallahi gelen :S nasıl gidicek bilmiyorum diyete başlıyorum işte yarin

• diyete başlıyıp zayıflıcam diyen kız çok gördüm hehe stresini azalt raahatla yemek olarak aç bırakma kendini sakın vücüt direncini koru birde şu nesfit felan var süte karışdırıp gevrek olarak yenilen ler var onlara hiç bulaşma derim insanı hem aç bırakıyor hemde zinden düşürüyor çok kızda bunu deneyenleri gördüm

En İyi Kız Görüşü

• İp atlamak kilodan ziyade sıkılaşmanı sağlar , yürüyüşle beraber ip atlaman daha doğru olacaktır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Beslenmen yankış sağlıklı kilo vermezsin böyle bırakınca fazlasıyla alabilirsin kiloları ara öğünler eklemelisin kuru yemiş falan sabah yumurta süt yulaf yiyebilirsin baklagilleri de eksik etme beslenme programından ve şunu da unutma yemiyetek yeğil sağlıklı beslenerek sağlıklı kilo vermen önemli

0|0
    0|0
  • Seans olarak yapabilirsin.
    1. Tur-.. Dk (çalışma)-.. Dk (mola)
    2. Tur-.. Dk (çalışma)-.. Dk (mola)
    3. Tur-.. Dk (çalışma)-.. Dk (mola)
    ben bunu örnek olarak yazdım. böyle bir tablo yaparak kendince uzun bir çalışmadan sonra istediğin sonuca varabilirsin. Şimdiden kolay gelsin !

0|0
    0|0
  • Tavuk ızgaradan ziyade tavuk haşlama yemeni öeririm yanındada bol salata. Birde lunge ve ip atlama 25×2 yap spintte 1 km yap kişiden kişiye göre değişir ama tahminimce 3 5 kilo verirsin ya

0|0
    0|0
  • Bunla ilgili bencem var okuyabilirsin

0|0
    0|0
  • Boyun kilon metobolizma hızın vs bilemeyiz deneyerek gorursun deneyimle

0|0
    0|0
  • Bir ayda 7 9 kg verenler var ona gore hesapla iste

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0