Sizce Türkiye kalan 2 maçta yeterli puanı alıp gruptan çıkar mı? Ayrıca oynan futbol hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sizce Türkiye kalan 2 maçta yeterli puanı alıp gruptan çıkar mı? Ayrıca oynan futbol hakkında ne düşünüyorsunuz?

• zor ama evet
    44% (16)30% (24)35% (40)Oy Ver
  • hayır puan bile alamaz.
    56% (20)70% (55)65% (75)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
herkesi çok karamsar gördüm. benim içimde nedense bir umut var

0|0
2|16

En İyi Kız Görüşü

• Maalesef alamaz. Aldıkları parayı hak etmeyen bir takım var.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• çok fazla defansa yönelik oynuyoruz ve ileride 1 adam duruyor, rakip ilerideki forvetimizi kapattıktan sonra ileri çıkmamız cidden çok zor oluyo,
    dün Almanya maçını izledim, kadroda sadece ileride oynayacak kişi Götze olması lazım ama neredeyse tüm orta sahayla birlikte hücumdaydılar,

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya hangi turnuvaya biz düzgün başladık ki? Ben hatırlamıyorum. Bence umut var :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• İspanya maçından ümidim yok , çekleri iyi skorla yenersek 3 puan ve averajla en iyi üçüncülerden biri olabiliriz

0|1
    0|0
  • Avrupa kupalarına katılırken her hesabı yaptık mucize oldu ya şimdi daha zor bir hesap var o da olursa zaten biz kupanın sahibi oluruz :D

0|1
    0|0
  • arkadaş kaleye koymuşsun volkan babacan diye birisini, direkler olmasa bizi ne hale sokacaklardı adamlar.

0|1
    0|0
    • direkten çıkan Freekick te özellikle. Adam sağ tarafı boş bıraktı resmen. şans yanında biraz

• Biz bitti demeden bitmez sloganımız var ama her yerimiz bittiii bitiii diye bağırıyor.

0|1
    0|0
  • Cek Cumhuriyeti ile berabere kalabiliriz belki.

0|1
    0|0
  • grubu 1 puanla tamamlariz bence

0|1
    0|0
  • Ispanya mumkun degil
    Cekler yeneriz

0|1
    0|0
  • Biz bitti demeden bitmez..

https://s.instela.com/m/nah--i1767.jpg

0|1
    0|0
  • puan bile alamaz

0|1
    0|0
    • banada öyle geliyor ama sanki zor da olsa 1 puan alıcaz gibi bir hisde var içimde

• o bir puanida bir taraflarina soksunlar

• Bak şimdi 2002de 2008 de ilk maçı grup 1. olanlarla oynadık yenildik ve 2. olarak çıkdık 4 puan topluyarak İspanya mı çıkmıyacak gruptan güldürme beni. Sonuncuyuz biz.

0|1
    0|0
  • Çekleri yenersek sen dua et

0|1
    0|0
  • zor ama evet

0|1
    0|0
  • Bu performansla bizden bir cacik olmaz

0|1
    0|0
  • nacar kol saati hikayesini bilinmi