Bir erkek size şunu dese ne yaparsınız?

Bak ben dışardan safa mı benziyorum bilmiyorum ama ava giden avcıyı avlarım...Bütün kızlar aynısnız hep görünüme taparsınız bir erkek size bunları dese ne yaparsınız hiç konuşmazmısınız?Kendi kendime kuruntu yapıp bunları söyledim artık hiç konuşmuyor :(

Güncellemeler:
Daha cevabımı bulamadım :/

0|0
16|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• "Kesin çirkindir, iyisi mi daha fazla kafamı ütülemeden uzaklaşayım" derim.

0|0
    0|1
  • Tepki bile vermem ben buna.

1|0
    0|0
  • fazla atıyor derim.ve baya kazık yemiş.

0|0
    0|0
  • Yolda görsem selam vermem ..

0|0
    0|0
  • görürsem söylerim derim :D

0|0
    0|0
  • Uzak dururum normal biri olmadığını düşünürüm. Bir daha hiçbir şekilde şansı dahi olamaz selam vermem muhatap olmam.

0|0
    0|0
  • Biraz artistlenmiş derim:) ama konuşmamazlık yapmam, bu düşüncesini yıkmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • Anlamadım derim sanırım :)

0|0
    0|0
  • kaba etleri atmosfere fırlamış...ne zannediyor kendini:) = Avcı..ileride dedikleri hele bir hele bir tutmasın...görürüm onu.

0|0
    0|0
  • görüntün yoksa zekanla etkileseydin o zmn arkadaşım zeki erkek yakışıklı erkekden öndedir sen bunları söyledikten sonra lafının arksnda dur arama

0|0
    0|0
  • yüzüne bile bakmam.oh olsun.

0|0
    0|1
  • açıkçası direkt çocuk derim. gözümde düşer.

0|0
    0|1
    • Hiç şansı yok mu artık?

• her insan değişebilir, yaşadığına bağlarım ama ben insan psikolojisi hakkında kafa yoruyorum yani çoğu kızın böyle düşüneceğini zannetmiyorum ama yine de şansın var bence.

• zaman alacak gibi sanırım ya da hiç olmayacak...

• Vay ırıspı der giderim :))

0|0
    0|0
  • Bi git de.

0|0
    0|0
  • konusmazdim gurur meselesi bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ben erkek halimle bir kız bana bunu söylese direk silerdim hayatım dan , kusurabakma ama sen odun muşsun , kızla nasıl konuşulacağını öğrenememişsin .

1|0
    0|0
    • Ben odun değilim çevremdeki tüm erkeklerden ince bir insanım ama kafam yerinde değildi bunu söylediğimde her insanın psikolojik sorunları olabilir zamana göre durum değişebilir..

• ne olursa olsun , doğru da olsa , her doğru her yerde söylenmez arkadaşım , sanmıyorum ama inş. kaybettiğini geri kazanırsın . iyi akşamlar .

• İnşallah :(

• bir erkek bana bunu dese sigaramdan bir fırt daha çeker dumanını yüzüne üfler ve " defol git başımdan " derim.

0|0
    0|0
  • Yürü beee kim tutar seni. Helal olsun abicim takdir edilesi bir hareket yapmışsın. Artık nasıl bunalttıysa seni. Puanladım da konuyu

0|0
    2|0
  • Yat ta bir zikiyim demişsin :)) ya da sen beni tavlayacaktın ama yemezler ben tavlarım seni .yada konuşursan da*konuşmassanda bu anlamlara geliyor benim yorumum bu aksini düşünen bayan ya da erkek yoktur heralde.kendini pulanyaya vur sen bir kalassın kusura bakma.

0|0
    0|0
  • Çok kroymuş ya

2|0
    0|0
Yükleniyor...