Popo büyütmek için squat?

Popo büyütmek için ne kadar süre ve günde kaç set/sayı SQUAT yapmam gerekir? Büyüyünce bıraksam küçülmez değil mi?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Spor yapmak, kalça büyütmek oldukça sabır ister. Hele de bunu 'Evde ben arada bir squat yaparım, 3 set yaparım 5 set yaparım.100 tekrar yaparım olmadı arttırır 200 tane yaparım olur herhalde.' düşüncesiyle yapmak daha da zor. Ama yine de aylar içerisinde -zamanla ağırlık arttırarak- gelişim sağlanabilir. Belli bir aşamayı geçtikten sonra da bırakmayı önermem çünkü ya az veya çok sarkmalar meydana gelir. Hiç olmadı kaslardaki hacim azalır ve zayıflarsan da eski haline döner.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben bu squat hakkında bilgiler vermekten bıktım bunlar bilgilenmekten bıkmadı.

1|0
    0|0
    • Senin adına üzülmeliyim o zaman

• Üzül ya bıktım çünkü. Yıllardır yapıyorum anca toparladı benim öyle 1 ayda olacak iş değil deli gibi yapacksın yaşam tarzı haline getireceksin. Ha büyümesini istiyorsan protein tozu-bcaa alacaksın.

• Anladım çok teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 10

• orda büyüyen şey kas olduğuna göre kullanılmayınca küçülmeyen hiç bir kas yoktur dolayısıyla oyle yaptım artık ölene kadar böyle kalır diye bişey yok. max 4 ay sonra küçülme başlar 1 seneye eski haline döner uzun süredir çalışanın kası bile. 2 ayda yapılmış kastan bahsetmeme gerek bile yok sanırım 1 ay sonra eski halinde olursun.

1|0
    0|0
  • günde 100 tane yapman lazım

1|0
    0|0
  • Sporu alışkanlık haline getir

1|0
    0|0
  • Yok disiplinli yaparsan uzun bir süre inme sarkma bir şey olmaz

1|0
    0|0
  • Boş ağırlıksız squatla zor da çeşitli hareketlerle sıkılaştırırsın ağırlıkla büyütürsün

1|0
    0|0
  • bunun için internette çok güzel setler var böyle resimli filan anlatıyor bende yapıyordum. ama böyle baya baya yapıp bırakırsan sarkar hafiften kötü durur

1|0
    0|0
  • Herkesde farkli

1|0
    0|0
  • yine mi büyütme sorunsalı :D

1|0
    0|0
  • Kuculmeyi bilmem de yaglanirsa eskisinden kotu olyr

1|0
    0|0
  • Küçülmez bir daha