Ciddili soru bacak agrisi?

İki gun once spor yaptim bacak icin biraz agir calistim sanirim boyle adele agrisi gibi agriyo tum kaslarim cekiliyo gibi bir garip ve uyutmuyo bile ilac falan ictim imkani yok agridan uyuyamiyorum bilen var mı bu neden olur ve nasil gecer? Nolur cevap iki gundur uyuyamiyorum aglicam

0|0
2|25

En İyi Erkek Görüşü

• Hamlık ağrısına benziyo mu sanki daha şiddetlisi gibi mi

1|0
    0|0
    • hamlık gibi değil işte daha böyle içten bir ağrı gibi hamlık olduğunda kıpırdatamassın ya bunda otururken böyle sızlama gibi

• aldım bitane bişey bakalım geçer umarım teşekkür ederim :)

• İnş. geşmiş olsun

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Voltaren krem kullan

1|0
    0|0
  • Eger böyle bıçak gibi bir ağrı giriyorsa halk arasında et kesilmesi denen olayi yaşamışsın biraz zaman alır iyileşmesi proteini bol yiyecekler ye ve o bölgeye Voltaren krem sür gecmis olsun :)

1|0
    0|0
  • Çok zorlamışındır. Ağrı çoksa acile git 'Bacak kaslarım ağrıyor ağrı kesici vurunucam' de totodan iğne yaptır geçer.1 gün idare eder sonrada baya hafiflemiş olur

1|0
    0|0
  • fazla yuklanmissin, kas gevsetici kullanabilirsin. kas gevsetici kullandigin zaman fazla fiziksel aktiviteden uzak dur derim

1|0
    0|0
  • Isındırmadan spor yaparsan öyle olur muhtemelen uzun zamandır spor yapmıyorsun çok yüklenmişsindir tahminen eğerki kas yırtıldıysa eskisi gibi olmaz dua et öyle olmasın hamlık acısı olsun, küvet varsa içine soğuk su doldur ve içinde biraz otur veya sadece bacaklarını sok futbolcular dahi idman sonrası şok havuzlarına girerler kaslar kendine gelsin ağrı olmasın diye ben her idman sonrası buz gibi suyun altına girerim sonra hem ağrı çekmem hem enerjik olurum

1|0
    0|0
    • 2haftadır falan yapmıyodum aslında sadece yırtılma olsa iki bacağımda aynı ağrımaz diye düşünüyorum :/ soğuk suyu denicem umarım iyi gelir ya teşekkür ederim:)

• Arka bacak yani quadriceps lerin ağrıyor büyük ihtimalle en kolay sakatlık gösteren bölgedir

• laktik asit birikimi olmuştur sen spora devam et agrılar en fazla 1 hafta daha devam eder

1|0
    0|0
  • Hamlamissin spora devam. et yaptikca gecer. Kas gevsetici igne vurdur ya da krem sur. Tam ismini hatirlamiorm ama mouscron gibi biseydi sanirim iyi gelir

1|0
    0|0
  • O hamlık ağrısı o hareketleri ısınmadan ve çok yapmışsındır ondan kaynaklanır 2-3 güne geçer geçmesse doktora git kas yırtılması olabilir (allah korusun). Kas merhemi falan sürebilirsin.

1|0
    0|0
    • yarın tekrar spora gitcem bakalım yarın falanda geçmesse doktora gitcem mecbur

• demek ki neymiş abartıp haddinden fazla ağırlığı çalışmayacaksın dinlenerek geçer ancak

1|0
    0|0
  • Adele atmıştır ertuğrul karanlığın sevdiği konular

1|0
    0|0
  • Ya keyif almaya bak yaptığın spor işe yaramış demekki ilaç içmek neymiş ya ciddili soruda ayrıca güzelmiş 😁

1|0
    0|0
  • kas gevşeltici falan olabilirmi

1|0
    0|0
  • Bikaç güne kendiliğinden geçer. Vücudun hamlanmış.

1|0
    0|0
  • Masaj yaptırabilirsin

1|0
    0|0
  • bacak calisinca heo olur bu

1|0
    0|0
  • Bağ kopmuştur.

1|0
    0|0
  • Esneme hareketleri yap yatmadan önce sıcak suyla ovala kasları gevşetir

1|0
    0|0
  • hamsın panpa ham

1|0
    0|0
  • Zorlamissin kendini. Zamanla gecer

1|0
    0|0
  • Belli yer mi yoksa butun kaslar mi

1|0
    0|0
  • geçer 2/3 güne kadar arada egzersiz yap

1|0
    0|0
  • Kas gevşetici krem ve sıcak tampon ( ya da sıcak su) iyi gelir

1|0
    0|0
  • uyuyamadığın için mi ağlayacaksın ağrın olduğu için mi

1|0
    0|0
  • Düzeldi mi bari

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Alışkın değilsin demekki en son küçükken spora başladığımda olmuştu yavaş hareketlerle başla ama bırakma kasların alışsın

1|0
    0|0
Yükleniyor...