Arkadaşım hoşlandığım çocuğa yazıyor ne yapmalıyım?

beğendiğim sürekli bakıştığım bir çocuk vardı bir gün face'den ekledim ama hiç konuşmadık 1. dönem son vize günü her zamanki gibi sınıflarının önünde duruyordu bende sınıfın önüne çıktım ve göz göze geldik ben kaçırdım gözlerimi ama arkadaşım yanımdaydı o dikkat etmiş bana çok anlamlı ve uzun uzun bakmış arkadaşım da şok oldu okul biteli 3 gün falan olmuştu bu facede ilişki durumu yapmış ve 5 dk. sonra beni sildi 2. dönem başladı sınıfları yan sınıfımıza taşınmıştı sürekli sınıfın önünden geçip sınıfımıza bakıyor hatta eğilerek bakıyordu yemekhanede karşıma oturuyor ben bahçeye çıkınca bahçeye çıkıyor girince giriyordu bir gün öğle molasında evime gitmek için valizimle okula gelmiştim sınıftan çıktım okulun önünde otobüs beklerken arkadaşıyla o geldi bana yine gözlerini ayırmadan bakıyordu ben otobüse biner binmez içeri girdiler bilmiyorum ne yapmaya çalışıyor sınıfımızda bizim guruptan bir kız var yine bizim sınıftan bir çocuktan hoşlanıyor çok egoist kıskanç ve yersiz eleştiri yapan biri bir gün beni sınıf ortasında rezil etmeye çalıştı sırf o çocuğa yaranmak için bense beklemediği bir cevap verdim ve hoşlandığı çocuğun yanında küçük duruma düştü sonrasında bana hırs yaptı ve arkadaşlarıma hoşlandığım çocuğun adını soy adını sormaya başladı ve sürekli ona baktığını iddia ediyormuş bana söyleyemiyor tabi bilerek arkadaşlarıma söylüyor bana söylemeleri için hatta ona kalırsa bütün erkekler ona bakıyor gruptaki herkes kıza cephe aldı bu hareketlerinden dolayı bir keresinde de arkadaşıma benden bahsederek o ondan hoşlanırsa hoşlansın beni ilgilendirmez ben hoşlanırsam olay bitmiştir demiş böyle karakterde bir insan sizce çocuk bana karşı bir şey hissediyor mu? ve bu kız karşısında ne yapmalıyım yardım eder misiniz?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bence derslerine çalış okulunda başarılı ol sen öğrencimisin aşk kadınımısın kızım birbirlerinizle kıskançlık kırizleri yapıyorsunuz buda avcı erkeklerin işine geliyor sonrada lisede üstünüzden geçmeyen kalmıyor malmısınız biraz akıllı olsanız ne olur sanki

0|0
    0|0
    • liseli değilim üniversiteyi kazandım ve çok şükür daha kimseye kendimi öptürmedim de ;)

Erkekler Ne Diyor 4

• valla baslıgını okudum sadece arkasınla konus bence sonucları daha agır olur

0|0
    0|0
  • Seviyesiz insanlarla uğraşma bitsin gitsin!

0|0
    0|0
    • ben zaten uğraşmıyor ama o benim canımı yakmadan bırakmayacak ben durup öylece izliyim mi onu?

• valla yazı çok uzun okumadım ama kızla rekabet etmen lazım

erkeği ne kadar çok sevdiğini göster

0|0
    0|0
  • döv onu :d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ya okuyamadım cok uzun.sonuç olarak arkadaşını uyar.

0|0
    0|0
    • oku öyle cevap ver lütfen bir kızın tavsiyesine ihtiyacım var

• sevgiliyapıp seni silmesi olayı hiç hoş değil ben olsam daha bir kere bile bakmam cocugun öncelikleri arasında değilsin bikere ama seni beğenmiş o bakısma olayları o kadar olmazdı yani bir ilgi var ama baş sırada değilsin arkadaşınıda uyar dedim ya sert bir dille çek kenara.atar koy.

• teşekkür ederim :)

Yükleniyor...