Ne yapmalıyım bu kıza ya :(

Sevgilimle 1 senedir beraberiz, hersey çok güzel gidiyor, beni sevdiğini çok belli ediyor, bende ona gösteriyorum, fakat bugün oğlanın biri sınıfından durup dururken "ama benim için kardeşten ötesin" yazmış, o da "sende öylesin" diye cevap vermiş. Ben yurtdışında okuyorum ve kendimi çok kötü hissettim bugün. Belki ki konuşmanın önceside var ama silinmiş. Ne demek oluyor bu ya? İkiside benden 3 yaş küçük, ama kardesimden öte ne demek? İnsanın sevgilisi bile öyle zor olur. Bu nasıl samimi lik, ayrılmaktan başka çare var mı? Yardım edin

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• büyütme ya kötü anlamda değil . yani çok değerlisin kardeşimden farkın yok gibi bişy . ama konuş bence biraz samimiyetinde sınrı var. valla benim sevgilim iki gün üst üste telefonda konuştuk diye en samimi arkadaşımla görüştürmüyo beni . yani oda benim için kardeşten öteydi ama yok işte istemiyo . çok direndim ya o ya ben dedim bende sevgilimi seçtim . sen o raddeye getirme bence ama yine de biraz resmiyetleri artsın

1|1
    0|0
    • Peki haksız duruma düşmeyecek, büyük tartışma çıkmayacak şekilde nasıl yapabilirim bunu? Haklı da olsam böyle konularda hep tartışma çıkıyor özür dileyen taraf ben oluyorum

• evet verdiği cevaptan çok belli zaten sana çok güvendiği için o lafı dediği.. ama en güvenilir kızda olsa yinede istemez eminim :) bizim de aramızda aynen öyle bir diyalog geçmişti başta bende öyle demiştim ve sevgilimde senin dediğini dedi bana benden emin olduğun için diyorsun diye . zaten hiç yok demedim evet dedim direk :D o kavganın ortasında gülmüştük :):) rica ederim ben teşekkür ederim ciddiye aldığın için :)

• İşte sen sevgilinle yinede sağlam diyalog kurabiliyorsun, ama ben direk en küçük şeyde üzülür kırılır, ayrılmak ister diye korkuyorum. Ama bunda haklı olduğum yerde savunacagim sonuna kadar, gerekirse ayrılıkla biter, hayırlısı artık hakkımızda. Nerelisin bu arada? :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen deli misin? Bu kadar bağnaz olma kardeşten ötesin lafını nasıl öyle anlamayı başardın helal doğrusu:) Gerçekten dost olamazlar mı?

0|0
    0|0
  • bence kardeşten öte kötü bir kelime değil büytme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hesabını soracaksın tabi kardeşim merak ediyorum bu olayı sana kendimi anlattı

0|0
    0|0
    • Anlatmadı, hatta ondan önceki konuşmayı silmiş, kendim gördüm

• Bu kız bişeyler çeviriyor bence sen ona kızmadan biraz öğrenmeye çalış yakın arkdşı vesaire

Yükleniyor...