Sizi görmeye dayanamayıp dershanesini değiştirse ne yaparsınız?

sevgilinizle aynı dershanedesiniz ,ama sevgiliniz aşırı utangaç ,utangaç olduğu için sıkılıp ayrılıyosunuz siz ayrıldığınız için 2 ay içinde sevgilinizde üzülüp sizi görmeye dayanamayıp dershanesini değiştirse ve sizin yüzünüzden değiştirse naparsınız (xperim yok şöyle yapıcam)

A)Üzülürüm

B)Keşke derim ayrılmasaydım derim

Ç)Vicdan azabı çekerim

D)Banane giderse gitsin

E)Onu merak ederim

hangisi ve nedeniyle birlikte

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• onu merak ederdim... because this is LOVE :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Nası bir çocuk bu ya karı gibi utanıyo kaydını başka yere aldırıyo erkek adam böyle birşey yapmaz.

Ben yolda eski sevgilimi görnce hayatta yolumu değiştirmem bişeyler yaşanmş olabilir sonçta bitti .

Yaptığm söyledğim herşeyin her davranışımn arkasnda savunucuyum erkek dediğn bu şekilde olması lazm sonç olarak sevinmelisin böyle rezil birinden kurtulduğn için.

0|0
    0|0
    • ya ahyır bunu yapan benim o değil :D

• Hıı telden giriyormda yanlış anlamışım. Mevzuyu şimdi çözdüm. Çocuğa helal olsun seni yanlız bırakmamış yanına grlmiş demekki sana değer veriyo kıymetini bil çocuğun

• demek ki çok seviyor. beni bu derece seven birini bulsam hayatta bırakmam. hala bulamadım ama inşallah bulacağım :((

0|0
    0|0
    • inşallah :) işte o kişi benim :D ama anlamıyoo kiii offff

• Yoksaa seen özür dilerim aşkm dermişim :D vicdan biraz sızlar daha sonra yerine gelir böyle durumlarda önemli olan yalnız kalmaması yalnız kalırsa seni unutamaz arkdş çevresi vardır büyük ihtimal

0|0
    0|0
    • şuanda çıktıgı yok allahtan :D ama çevresi var evet

• bah bah

havalara bahh

erkekler sorum size koşun ezmeyin çiğnemeyin itmeyin birbirinizi falan tripleri

senin gibi kaç kişi soru soruyor bize he biliyor musun

cevaplamıyorum la sorunu

cevaplamıyorum

yörü gettt

0|0
    0|0
  • utangaç olduğu için ayrılmamki bunları düşünmeme gerek yok o yüzden.

0|0
    0|0
  • banane giderse gitsin

0|0
    0|0
  • ben tükürdüğümü yalamam D) banane giderse gitsin

0|0
    0|0
  • arkadaş ne insansın ya beklentin ne çocuktan yazık ya acıdım çocuğa böyle kızlarda var mı ya...

0|0
    0|0
  • D dedim. Sebebi ise; Çok çocukça ve kabullenemeyeceğim bir hareket.

0|0
    0|0
  • Bu sorunun bir benzerini dün sormadın mı*;

0|0
    0|0
    • ben daha bugun uye oldum .s ?

• dün bende gördüm böyle bir soru :/ demek ki sevgilisi yüzünden dershane değiştiren çok arkdş var.

• herhalde . :/

• utangaç olduğu için ayrılıyorsan yazıklar olsun derim ...Temiz insanlara tahammül edemez hale geldik..Tabi bu sizin ilişkiniz benim ne haddime

0|0
    0|0
    • ben ayrılmadım o benden ayrıldı

• ayrılıncada aramız cok ötuydu boyle laf atıp duuyodu bende ayrıldım son çare :/

• hayırlısı...

Kızlar Ne Diyor 1

• Banane giderse gitsin mücadele etmiyosa kendi bilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...