Aranızda fitness antrenörü veya spor diyet gibi şeylerle ilgilenen uzman var mı?

Ben kilo vermek istiyorum çok fazlam var yardımcı olabilecek biri varmı? Sarkmadan ya da en az sarkma olacak şekilde zayıflamak istiyorum ve fit hafif kaslı vücudum olsun istiyorum böyleyken direk kas yapıp iri yarı kaslı olmaktan korkuyorum beslenmeyi ben hallederim hatta diyetisyene falan giderim ama spor işi ne olacak ne sırayla yapacagım bilen birine mesaj atsam yardımcı olsa?

1|1
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kopyala yapıştır yaptım ama benim yazım ;
    Evt bir erkek olarak 9 kilo vermişliğim var bir ayda 5 kilo vermiştim. Yapacağın şeyler basit;
    1. Porsiyonları 1 tabak azalt zaten diyorsan zaten bir tabak yiyorum diye o zaman yanında eş zamanlı su iç su mideye doluluk hissi verir.
    2. Bol bol su iç ben günde 4 litre su içmiştim tabi benim gibi 4 litre içme önermiyorum her 20 dkkda bir wcye gidiyordum günde 2-3 Litre içmen yeterli.
    3. Bol bol sprint (bir anda yavaşlayıp çok hızlı koşma) yap yağ yakımını arttıran bir aktivitedir. Bunun yanında özelliklede bel için karın kası hareketleri yapmanı öneririm çünkü karın kası hareketleri kası büyütmekten ziyade üstündeki yağı eritir biz erkeklerde bu yüzden six packli gözükürüz.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben de aynı şekilde kilo vermeye çalışıyorum önceliğin kardiyo egzersizleri olacak. Yürüyüş koşu bisiklet yapabildigin kadar.

0|0
    0|0
    • ya teşekkürler ama nasıl kilo verebileceğimi biliyorum sordugum o değil vücut yapmışşekilde olmak istiyorum zayıfladıgımda ama ya kiloluyken kas yaparsam iri yarı kalırsam

• Bu arada 3 gün 1-1.5 saat yürüyüp evde egzersiz yapıp yağlı yemeyi ve abur cuburu keserek 1 haftada 3 kilo verdim ptesi 76.6 kg'dım bugün 74.5 oldum en fazla

Erkekler Ne Diyor 8

• Uzaktan danismanlik yapıyoruz
    Senin için uygun olacaktır
    https://www.instagram.com/p/BGXcDINtKa-/

0|0
    0|0
  • aşırı kilon varsa elbet başta sarkmalar olur ama geçici bir durumdur. bol bol egzersiz yaparsın. yaptıgın spora ve aldıgın besine göre kas oluşumu olur o yönden korkma sen karın ve kol kaslarına yönelik çalısıp protein agırlıklı beslnirsen kas belirgin olur.. plates egzersizi yap , yürüyüş yap bunları bir düzen halinde devam ettir güzel bir görüntün olacaktır emin olabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Önce sağlıklı beslenmeyi öğrenmen lazım. Düşük karbonhidratlı, yüksek sağlıklı yağ ve protein içeren bir beslenme düzenine geçersen büyük oranda fayda göreceksin.

0|0
    0|0
  • bir mesaj atsana d:

0|0
    0|0
  • Buyur

0|0
    0|0
    • ya soruyu gördün zaten napmam gerektiğini söyleyebilirsen sevinirim

• Burda nasıl anlataym özeldn yazarsanz yardmcı olabilirim

• fitnes salonuna gideceksin orda sana program veriliyor canım en sağlıklısı böyle bence.

0|0
    0|0
  • istanbuldaysan bizim salona beklerim fitness form :) antrenörlük yaparım sana

0|0
    0|0
  • Nokdu kanka soyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...