Arkadaşlar eğitim sisteminin olumlu yanlarını anlatın ya da bana bir kaynak gösterin

Arkadaşlar eğitim sisteminin olumlu yanlarını anlatın ya da bana bir kaynak gösterin diksiyon kursuna yazıldım bu yaştan sonra hoca tartışma konusu olarak eğitim sisteminin olumlu yanlarını anlatmamı istiyor bana yardım edin

Güncellemeler:
uzun zaman geçti ama yazmak istedim olumlu yanını buldum ve anlattım hoca bizim gruba siz söylediklerinize gerçekten inanıyormusunuz dedi:D :D :D
herkese teşekkürler

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Bir zamanlar güzel konuşma ve yazma dersi gördüğümüz halde diksiyon kursuna gitme gereği duyuyoruz. Hangi olumlu yan :) Ben olsam bunu sorardım hocaya.

0|1
    1|0
    • diksiyon kursuna gitmemdeki amaç öğrenmeden çok sertifika toplamak buda türkiyenin iş hakkındaki olumsuz yani yapacak bişey yok

• pollux un bakış açısını sevdim + 1 verdim ama kaynaktan ziyade kendin bir çıkış noktası yakalayıp kendi yorumlarını katıp bunu eğitim almadan toparladığın veri ve birimler sayesinde bir araya getirip bir makele oluşturdugunu ve bunu yaparken illaki temel eğitimin gerekliliğine deyinip eğitimsiz bir şekilde başarılabileceğienede dem vurabilrisin

0|1
    0|0
  • yokki anlatayım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bulursan bizede söyle

0|0
    0|0
  • olumlu yanı var sanki

0|0
    0|0