#Turkiye Sizce Milli Takımımız gruptan çıkar mı?

Bugün istemedigimiz bir mağlubiyet alarak işleri zora soktuk. bu sezon değişen formatla birlikte 3. olup yine son 16 ya kalabiliriz. sizin görüşleriniz neler?

2|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Hiç iyi oynamadılar çok dalgındılar

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Cikamayacak bence

0|1
    0|0
  • Çok kötü oynuyorlar :(

0|3
    0|0
  • eşimin ingiliz olduğu için ingiliz milli takımı daha sempatik geliyor :)

birde eşimin demesine göre türkler kötü oynuyormuş

0|1
    0|0
    • Aynen dün çok kötü oynadık. İngiltere milli takımı çok atletik oyunculardan kurulu bu turnuvada başarılı olabilirer

• dün cafede maçı izledim futbol gerçekten çok zevksiz bir oyunmuş bunun nesini beğenir insanlar anlamadım

0|1
    0|0
  • bu futbolla çok zor bugün maç bir an önce bitsin istedim farklı maglubiyet almayalım diye

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 3. Olmak için 4 puan toplamak lazım en az

0|1
    0|0
    • Bizim grupta olmasa bile 3 puanla çıkan olacaktır 0 çekecek takımlardan dolayı

• Portekiz'e yenildik sonra İsviçre ve Çek galibiyeti vardı herhalde ama biz zaten büyük ihtimal İspanya'ya yenilecez Fatih terim takımı defans yapamaz hani Aykut Kocaman olsa 3 puan garanti derdim 3 beraberlik gibi 😂😂

• bakalım şu an için görünen herşey olumsuz ama duygularımız başarı istiyor :) izleyip görelim

• En baştan beri diyorum. Gruptan çıkarsak yeterince başarılı, ikinci turu geçersek muazzam başarılı sayabiliriz.
    Ama gruptan çıkamamak da bizim için bu oyunla gayet olağan ve beklenen bir durum...

0|1
    0|0
  • Çıkmak zorunda, iddia sahibi kendileriydi.. Ne dediler? ''Biz Bitti Demeden Bitmez''.. Göreceğiz bakalım. Ama ben çocuklarımıza güveniyorum.. Çıkacaklarına inanıyorum.

0|1
    0|0
  • Zorr

0|1
    0|0
  • Çekleri yenip 3. olarak çıkma şansımız var fakat öncelikle su oyun tarzini değiştirmek lazım

0|0
    0|0
  • Bu gruptan valizleri toplayıp çıkarız

0|1
    0|0
  • bok gibi oynuyolar ya deli etçekler bizi yine

0|1
    0|0
  • çok zor

0|1
    0|0
  • Gruptan puan alirsa sukretsin bu takim