#Euro2016 Belçika - İtalya maçı ne olur?

#Euro2016 Belçika - İtalya maçı ne olur?Skoru Bilene EİG (+)

• Belçika
    28% (9)35% (17)32% (26)Oy Ver
  • İtalya
    47% (15)33% (16)38% (31)Oy Ver
  • Beraberlik
    25% (8)32% (16)30% (24)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
#Euro2016 Belçika - İtalya maçı ne olur?
Belçika 0-2 İtalya
İtalya kazanacak diyenlere +1
Skoru bilen mavilerde @NesliTükenmişErkek oldu.
Skoru bilen pembelerde olmadı. Maç başlamadan önce İtalya diyenlerden biri seçilecek
Tebrikler...
:D

0|1
6|22

En İyi Kız Görüşü

• italyaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    o lanet olası belçika italyanın karşısında ***siik***riir olup gider. :)

1|2
    0|0
    • haydi italyan ERKEKLERİM

• öğrenemedin bir türlü bana ters yapma pembe eklerim valla -.-

• hep enerji verici şeyler yapıyonruz bak bozuluyorum burda :D tamam git bakim

En İyi Erkek Görüşü

• Çok çekişmeli bir maç olacağını düşünüyorum çizme ağırlığını koyacaktır...
    Lakin şöyle bir durum söz konusu biri Avrupa biri hazırlık maçı olmak üzere iki ülkenin aralarında oynadığı karşılaşmanın ikisinide Belçika 2-1 ve 3-1, lik skorla kazanmıştı.
    Beraberlik çıkabilir diye düşünüyorum fakat benim tahminim 2-0 İtalyanın üstünlüğü ile sonuçlanır diye düşünüyorum...

0|1
    0|0
    • günün ilgiyle beklenen maçı bu bence, verdiğin bilgilerde güzel geçmişe dair maçlardan bilgi sunmuşsun, italyayı merak ediyorum bende uzun süredir derin bir uykudalar ne yapacaklarını merak ettigim bir ülke italyanlar... benim kafamda 1-0 var italya lehine

• aynen iyi bir maç bekiloyrum vasat geçmez bence..

• bencede kesinlikle ;)

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 21

• Diğer soruda Almanya maçının skorunu tutturdum , idda oynamayınca ne hikmetse daha kolay biliniyor skorlar :) bu maca da 1-1 diyorum

0|0
    0|0
    • son dönemlerde belçikanın doğru dürüst bir maçını izlemişliğim yok ama şu istatistikten dolayı tr.wikipedia.org/.../FIFA_D%C3%BCnya_S%C4%B1ralamas%C4%B1 oturup izileyeceğim belçika yı var mı gerçekten bir numarısı merak ediyorum, italyanında ne yapacağını merak ettiğim bir başka ülke, uzun ve derin bir uykuda uzun zamandır..

• İtalya

0|1
    0|0
  • Belçika 1 - İtalya 3

0|1
    0|0
  • 2 1 Belçika alır

0|0
    0|0
  • İtalya Patos Eder :)

0|1
    0|0
  • oynanır

0|1
    0|0
  • Belçika duman eder italya direnemez 😎

0|0
    0|0
    • skorda belirt eğer kafanda bir skor varsa

• @aykut1990 sen öyle san hepiniz kıskançsınız

• @Yağmur4175 Ben God father seyrederek İtalyan mafyalarına özenerek büyümüşüm İtalya'yı kıskanmam Belçika iyi bit takım ondan Belçika yener dedim

• 3-1 Belçika..

0|0
    0|0
    • bu italyadan hiç mi ümüdiniz yok arkadaş yawww :D herkes belçika diyor, güzel maç bekliyorum seyir zevki yüksek dünkü maçlar çok vasattıı kendi maçımız hariç ki o da felaketti açıp izlemedimmm, günün iyi maçı olmasını bkliyorum ben

• Turnava kuraları çekildiğinden beri bu maçı bekliyorum..
      Atak ve seri oynayan Belçika ile sadece defans yapan italya..
      güzel olacak ;)

• inşallah güzel maçlar ortaya sergilesinlerde keyiflenelim :D

• Berabere biter.

0|0
    0|0
  • 2-1 belçika alır, kompany ola ben kupayı bile belçikanın alacağını düşünüyorum

0|0
    0|0
    • peki italyadan bir şey bekliyor musun bu turnuvada, uzun ve derin bir uykuda, sen sanırım futbolculuk falanda yapmıştın öyle bir şey demiştin eğer karıştırmıyorsam veya yanılmıyorsam eğer karıştırmışsam kusura bakma tabi...

• demekki hafızam iyiymiş :D güzel maç olsunda bizede seyir zevki yüksek keyifli maçlar izletsinler... eyvallahh

• zevkli olur bu maç, hazard-mertens-lukaku yu izlemek zevk )

• Tabiki BELcIKAA benim TAKIMIM!!!

0|0
    0|0
    • turnuvadaki takımın mı, ismi çok geçiyor, kupayı alır mı peki çünkü bu kupada dünya kupasının tersine süpriz veya flaş ekipler kupayı kazandığı olmuş geçmişte bir yunanistan bir danimarka gibi... bir de skor beklentin neee

• Kardesim Belcika 5 senedir ugrasiyor takim dinc.. Hep genc. Dunya kupasinda gordunuz..
      Hepisi AVrupada guzel takimlarda oynuyor.
      Hepisi biribirinden guzel oyuncular.

• bugun özellikle bir belçiya izleyeceğim, italya karşısında yapabilecekleri bir fikir verecektir bize turnuvada gidebileceği yolun ne kadar olacağı konusundu.. bakalm grelimmm hepbirliktee

• belçika kadro sağlam italya savunma takımı berabere bitebilir

0|0
    0|0
    • mantıklı bence yaklaşımın

• 1-1 berabere biter

0|0
    0|0
  • Belçikanın kazanacağını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Belçika vurur geçer

0|0
    0|0
  • 1 1 biter

0|0
    0|0
  • Belçika alır ama beraberlikte olabilir

0|0
    0|0
  • Berabere bitecek

0|0
    0|0
  • Belçika formda. Alır

0|0
    0|0
  • Gollu beraberlik 2-2 gibi birşey olur gibime geliyor. Biz sonuncu oldukda diğerleri artık önemli mi.

0|0
    0|0
    • biz turnuvada üst turlara çıkamazsakta turnuvada güzel maçlar olacaktır ve takip edende çok olacaktır... bizim sonucumuz üzücü gerçekten o ayrı konu tabi..

• BELÇİKA 1 İTALYA 2

0|1
    0|0
    • son dönemlerde belçikanın doğru dürüst bir maçını izlemişliğim yok ama şu istatistikten dolayı tr. wikipedia. org/.../FIFA_D%C3%BCnya_S%C4%B1ralamas%C4%B1 oturup izileyeceğim belçika yı var mı gerçekten bir numarısı merak ediyorum, italyanında ne yapacağını merak ettiğim bir başka ülke, uzun ve derin bir uykuda uzun zamandır..

Yükleniyor...