Kendini değerli sanıp tda bir taraflarını tavan kaldıranlara nasıl bir söz söylersiniz?

bazı arkadaşlarım var daha önce çok sıkıydık birbirimizle ama Şu an faceden yazıyorum gördüğü halde cevap verme tenezüllünde bulunmuyor..bu yüzden bir söz paylaşmak istiyorum ? aklımdaki söz '' burdan tüm k*çını kaldıranla sesleniyorum alayınızın a.* :)

0|0
16|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• bazen bende cevap vermiyorum ama bir taraflarımın kalkık olduğundan değil, bazen ders çalıştığım için, bazen canım sıkkın olduğu için, bazen başka bir işle uğraştığım veya araştırdığım için veya yakın zamanda kapayacağım için. her insan değerlidir ayrıca hepimiz anne babamızın değerlisi değil miyiz?

0|1
    0|0
  • böyle yazılar yazarak onu daha çok takdıgını gösterirsin.d ayrıca böyle yazılar yazma geregi duymanda onlara deger verdiğin anlamına geliyo bence çünkü takıp önemsemediğin birine keyfin bilir diyip umursamazdın

0|1
    0|0
  • "Tahterevallinin diğer ucuna oturarak sayemde yükselen insanlara; canımın sıkıldığında kalkabileceğimi söyleyin" Düşün bence bu sözü tam senin duruma göre

0|2
    0|0
  • Sular yükseldiğinde balıklar karıncaları,sular çekildiğinde ise karıncalar balıkları yer. Güç mutlak değildir; Çünkü kimin kimi yiyeceğine suyun akışı karar verir.

0|1
    0|0
  • daha demin onlardan birine çok kızdım.g*t kız ya i*neliği yapmış yapmış şimdi çocuğu suçluyor çocuğa cevap vermiyor ulan i*ne o demiş ben maça gidecem g*t beyinli beni burda günaha sokuyolar ya

0|1
    0|0
  • O g*tleri kalkıp kendini bişey zanneden i*nelerin

G*tlerine kazık girsin!

Alayınızın ağzına...

0|1
    0|0
  • ne kadar çok yükselirsen düşüşünde o kadar kötü olur..

0|1
    0|0
  • kaldıran sizlersiniz kaldırmayın bu şey aynı şekilde erkekler içinde geçerli:)

0|1
    0|0
  • fazla atar göte batar fazla gurur göte vurur :)

0|1
    0|0
  • kibrine s*çayım.

0|1
    0|0
  • :Dçükütay kafalı diyorum

0|1
    1|0
  • Benimde eskiden yakın olduğum bir arkadaşım vardı.O da şimdi böyle tek yaptığım şey görünce kafamı çevirmek :) Laftan anlayacak insan değiller çünkü.

0|0
    0|0
  • kaldıranlar sağolsun denir :)

0|0
    0|0
  • neren kalkmışsa obez olmuşsun (olmadı be)

0|1
    0|0
  • bir insanın çok g*tü kalmışsa mutlaka başka insanların da payı vardır.böylelerine kimse yüz vermezse havaları öyle bir iner ki :))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben "kibir ya da kendini beğenmişlik" hissediğim anda bir açığını bulup ( ki her zaman bir açık vardır / hepimiz için geçerli) dalga geçercesine yüzüne vuruyorum...En pratik yol bu :):) O yüzden saygılı olmak gerek...Sen kibirli olursan karşındaki de senin eksiğini bulmak zorunda kalır..

0|1
    0|0
  • hey lanet olası herif ya da herifler her neyseniz işte. size tek bir lafım var: "fucuk yuuu!" de onlara...

0|1
    0|0
  • Eğer benimle alay ediyorsa "tek haneli iq puanına sahip biriyle polemiğe girmeyeceğim"der konuyu kapatırım eğer bana takılmıyorsa bana dokunmayan yılan bin yaşasın

0|1
    0|0
  • Ne kadar yükselirsen yüksel,unutma hep aynı g*tün üstünde oturacaksın

0|1
    0|0
  • hic gerek yok yazman gereken ''Bazı Arkadaslar vinçle çalısma yapıyorlar heralde hepsinin kıçı bir havada .d ''

0|1
    0|0
  • WTF :) gçın kocaman

0|1
    0|0
  • Edepli edebinden susar Edepsiz susturdum sanar.

3 nokta

1|0
    0|0
  • siktirin gidin lan de yeter fazla kasma kendini değmez

0|0
    0|0
  • benı bısey soylemem indiririm

0|0
    0|0
  • en iyi cevap onu yok saymak ve öyle davranmak

0|0
    0|0
  • La bir git kumda oyna derim genel olarak.

0|0
    0|0
  • Ön yargılı olmamak lazım ama bunu defalarca ve uzun bir süre sana yaptıysalar,

neden uğraşmaya çalışıyorsun ki.

" Sil gitsin.. "

0|0
    0|0
Yükleniyor...