Sizce maçın en kötüsü kimdi?

Sizce maçın en kötü oyuncusu kimdi?.

• Arda Turan.
    66% (43)56% (65)59% (108)Oy Ver
  • Cenk Tosun.
    3% (2)9% (10)7% (12)Oy Ver
  • Oğuzhan Özyakup.
    2% (1)6% (7)4% (8)Oy Ver
  • Ozan Tufan.
    14% (9)16% (19)15% (28)Oy Ver
  • Hakan Çalhanoğlu.
    5% (3)4% (5)4% (8)Oy Ver
  • Selçuk İnan.
    5% (3)4% (5)4% (8)Oy Ver
  • Volkan Babacan.
    5% (4)5% (6)7% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|23

En İyi Kız Görüşü

• Ardaydi

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hangisi iyiydi diye sorsak daha az seçenek olurdu sanırım. 3 atarız 5 atarız dua edelim yemedik 3 5 tane. Cenk ve girdikten sonra Burak çok çok yanlız kaldı destek hiç yok Cenk tam anlamıyla milli takım forveti olması için daha çok zamanı var Hakan Şükürden sonra zaten tutturamadık bir türlü. Oğuzhan ilk yarı hiç yok Selçuk al gülüm ver gülüm defansın önüne sıkışmış Arda oynamaya oynamaya formsuz bitik Hakan beklendiği ibi değil bekler zaten atağa çıkmamaya yemin etmiş Ozan vasat ancak Selçuk ve Oğuzhanı göre iyiydi Hakan Topal vasat Volkan ise yediği gol şansızlık yemeye bilirdi çıkardığı toplarda var gerçi adamlarda bir srna var mükemmel bir oyuncu sağ açıklarından çok çok fazla orta açmıştır gol pozizyonuna girmiştir bu nasıl bek ya da bizimkiler nasıl bek? Biz bu değiliz oynarsın kaybedersin eyw ama böyle rezalet futbol olmaz.

1|0
    0|0
    • ozan savunuldugu sürece bu futboldan iyisini beklemeyin o kadar stoper vardı yalcın ersan gibi alınabilecek ama fatih efendi semihi almıs ortalama mac bası 4 yiyen galatasarayda bile yedek olan stoperi götürüyor avrupaya onu gectim en iyi liberonu al stoper oynat sonra ozan da sacını düzeltsin oralarda gecen fatih terim acıklamasında yan toplarda zaaflarımız vardı kapattık onu dedi ben korner veya baska hiçbir yan topta bizim oyuncuların vurdugunu hatırlamıyorum

• @sadfr Ozan'ı savunmuyorum bana söylüyorsan hatta oynamamsını savunuyorum ama öyle deidğiniz gibi bir Ozanla bitmiyor iş düşünce kafa yapısı değişecek öncelikle Türkiyede bir iki hareket yapan oyuncu kral oluyor ligimiz ağır futbol vs sabaha kadar konuşsak konular bitmez biz yine en iyi 3. filan gazla hırsla biryere geliriz ama nereye kadar onuda hiç sanmıyorumya neyse Çekleri mutlaka yenmemiz gerekiyor başka çare gözükmüyor İspanyadanda alınabilecek en iyi sonuç.

Kızlar Ne Diyor 7

• herkes ardaya yüklenmiş :D

0|0
    0|0
  • Sinemm kobalınnn el hareketinden dolayıı motivasyonu düşen Arda

0|0
    0|0
  • Hepsi kötüydü Ozan Tufan ve Arda berbattı.

0|0
    0|0
  • Ardaa

0|0
    0|0
  • volkan biletini sahadan almış gibiydi

0|0
    0|0
  • Arda b0k gibi oynadı ya😕😕

0|0
    0|0
  • Hepsi kötüydü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• İyi yoktu. Hepsi kötüydü. Bence Volkan Şen bu takımın ilk 11'ine monte edilmeli ve Volkan-Hakan (Arda)-Oğuzhan-Cenk Tosun merkezli bir oyun oynanmalı. Ben Fatih Terim'i de beğenmiyorum. Şenol Güneş olsa harika bir oyun izletirdi bizlere. Oğuzhan ve Cenk'i topla çok az buluşturuyorlar. Buluştuklarında da etkisiz bölgedeler. Selçuk-Ozan ikilisi de iyi değil. Ozan yerine Emre olsa daha iyi olurdu.

0|0
    0|0
    • volkanmı monte edilmeli :D güldürdün kardes volkanı kadro dısı bırakmalı bu adam kesinlikle bazen iyi oynuyor tamam ama genede son vurus hiç yok bos kaleye bile atamaz yani atamaz degil hatta atamıyor kesinlikle alper potuk alınmalıydı onun yerine

• Hırvatistan kadar bile dedigin modric veya rakitic ayarında bir oyuncumuz yok badelj e karsılık ozan var onların iyi olması cok normal

• @sadfr
      Haklısın. Yani Hırvatistan dediğin daha dün bizim topraklarımızdı. Nüfusu bizim kadar değil. Hırvatistan'ın altında olmak üzücü.
      Hani Almanya, İngiltere, Fransa, İtalya, Hollanda hatta Belçika'nın altında olabilirsin de diğerlerini geçmek gerek.

• Tartışmasız ozan tufan bir oyuncu bu kadar amatör olmaz !

http://i.hizliresim.com/GzP4n2.jpg

0|2
    0|0
  • Onların hepsi trilyonluk eşek

0|0
    0|0
  • Malesef Arda. İkinciside hakan çalhanoğlu. Gökhanın kanadı da otoban gibiydi kaç tane net orta geldi o taraftan. En güvendiğimiz adamlar bunlar.

0|0
    0|0
  • maçın en iyisi kimdi diye sorsan daha kolay cevap verirdik!

0|0
    0|0
  • Hepsi ama en kötü tartışmasız Volkan Şen!

0|1
    0|0
  • Arda.

0|0
    0|0
  • Nerenizden izliyorsunuz maçı? Arda Turan tamam kötüydü ama maçın en kötüsü Ozan Tufan'dı açık ve net, berbattı lakayıktı, gol yerken saçını tarıyordu. Bu adamı milli takıma alana bir şey demiyorum.

0|0
    0|0
  • Arda Turan.

0|0
    0|0
  • sırasıyla arda oğuzhan çalhanoğlu ozan

0|0
    0|0
  • beklentilere göre arda

0|0
    0|0
  • Arda

0|0
    0|0
  • net olarak Arda..

0|0
    0|0
  • Sahada iyi varmıydı aslında sahanın iyisi diye anket yapmalıydın hepsi çöp kenya bizden iyi

0|0
    0|0
  • Çoğu kötüydü.

0|0
    0|0
  • Maçın kötüsü ilk11di

0|0
    0|0
  • arda-ozan

0|0
    0|0
  • Saçını düzelten ozan