Milli takım rezilliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gruptaki en kolay maçımızda bile neredeyse 4 yiyorduk. Allahtan direkler, dokunamadıkları toplar falan olduda 1 tane yedik. Bu futbolla ispanyadan bir 6-7 tane yeriz heralde.
Ayrıca babacan çok hata yaptı, bence daha sağlam bir kaleci lazım.
Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

0|0
4|21

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Futbolcular %70 kapasitesiyle oynsın yeneriz demiştim bırak %70 i 1 oyuncumuz bile %50 kapasitesiyle oynamadı böyle kötü bir takım uzun yıllardır görmedim bizim sol onların sağ srna hallaç pamuğu oldu zaten. Bir kere srna 15 tane filan orta açmıştır herhalde hepsinde ceza sahamızda 3-4 tane oyuncuları var biz orta açıyoruz sadece Burak ya da Cenk böyle bir anlayış olamaz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence İspanya maçına çıkmayalım hükmen 3-0 mağlup olalım, o maça çıkmaktan daha iyi bence :( valla milli takım beni yine yanıltmadı yine rezaletti.. Euro2008 ruhu yok

0|1
    0|0
  • İyi yemişsiniz 😒

0|0
    0|0
  • Kac kac bitti?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Fatih terimin tek başarısı yok ama adamı dilden düşürmüyorlar... Şenol Güneş dünya 3. su olduk adamla ama şakşakçısı yağcısı yok diye gündeme gelmiyor... Fatih terimin hiçbir taktiği felan yok gaza getirip sen şunu an ben bunu mantığıyla mahalle maçı yapıyormuş gibi futbol oynattırıyor...

0|1
    0|0
    • aynen öyle bu kadronun yarısı fasa fiso , önce teknik adam değişmeli

• Hücum adına bu takim hic mi çalışmamış merak ediyorum

0|1
    0|0
    • kesinlikle öyle +1,
      ayrıca savunmadada hiçbir topu engelleyemedik.
      Özellikle bir fenerbahçeli olarak ben gökhan gönülün soldan gelenler karşısında çok yetersiz kaldığını gördüm

• kötü oynadık ama hırvatlar grubun en kolay maçı değil 1. ispanya 2. hırvatlar çıkar bu gruptan bu kafayla

0|2
    0|0
    • çekler daha iyi bence hırvatlardan

• Milli takımın başında Şenol Güneş olsa faklı olurdu. Bence Türkiye'nin en iyi teknik adamı Şenol Güneş'tir. Adamın yönettiği her takımda bazı oyuncular parlıyor. Şu maçta birkaç oyuncu ön plana çıksa beraberlik alırdık hiç olmazsa.

0|1
    0|0
  • Kolay maç değildi bir kere onu gecicen ama su bir gerçek bizimkiler gerçekten hücum konusunda hiçbisi yapamadı.

0|1
    0|0
  • cok kotuydu mac +5 dakika da karsı takım zaten bitmisti biraz gayret etseydik en azından 1-1 biterdi mac.

0|1
    0|0
  • Kolay olduklarını da nerden çıkardın ortak? Bizimkiler kötü oynadı da

0|1
    0|0
    • kolay demedimki kardeş, sadece gruptaki en kolay maçımız buydu bence

• heyecan yaptılar

0|1
    0|0
  • az bile oldu tras bıcagına bıle mıllı takımın reklamını yaparsan olacagı bu adamlar kendını bı bok sandılar cıktıkları ılk mactada yedıler

0|1
    0|0
  • her alanda oldugumuz gibi spor alanında da reziliz. TFF kapatılsın bence gerek yok

0|1
    0|0
  • Gol pozisyonunda hata kalecide değildi fakat sonrasında çok hatası oldu.
    Maç tam bir fiyaskoydu.

0|1
    0|0
  • millet taktı babacana ne hatası var adamın zemin ıslak top yerde sekiyo o kadar kolay değil pis bir toptu evet çıkardı belki ama onun haricinde ne yaptı hata olarak ben bişey görmedim ha sen fenerli yorumcuların ağzıyla bunu soruyosan o zaman sana şunu söylim onların derdi milli takım değil milli takımda fenerlilerin oynaması

0|0
    0|0
    • fenerli yorumcuyla ne ilgisi var babacanın?
      Ayrıca frikik pozisyonunda bariz bir şekilde solda yer aldı spikerde bunu eleştirdi zaten.
      Onun dışında bir pozisyonda boşa çıktı arkadaki adam boş kaleye Allahtan dokunamadı.
      Daha sayayımmı?

• frikik de top çok yakındı nerde dursaydı diğer tarafı tutmasa barajın açık tarafını adam ordan leblebi gibi sokardı o pozisyonda yapacağı bişey yoktu

• Modric suta hazırlanırken, OZan saçlarını duzeltiyordu

0|1
    0|0
  • Volkan Demirel'e küfür edenlere söyle onlar çıkıp oynasın.

0|1
    0|0
    • onları çıplak koşturcaksın asfaltta

• Futboldan anlamadığın gruptaki en kolay maçı demenden belli.

0|1
    0|0
  • Euro 2008 deki maçın aynısıydı o turnuvada bundan iyi değildik şansa gol atacaktık olmadı ayrıca kaleci olarak kimi düşünüyosunuz onur kıvrak veya volkan demirel saçmalıklarını mı?

0|0
    0|0
  • Başladı yine Gültekin Onay'lar

0|0
    0|0
    • sporla ilgilenmiyorsan , soruma gelme

• hemen gomdunuz iki saat once kupayi aliriz diyordunuz

0|0
    0|0
  • hemen karamsar olmayalım, bu daha ilk maçtı.

0|1
    0|0
  • Gruptaki en kolay maçımızda cümleni okuduktan sonra gerisini okuma gereği duymadım. önce takımları iyi analiz etmek lazım

0|0
    0|0
    • futboldan anlamıyorsan soruma gelme

• futboldan kimin anlamadığı bu cümleden belli.

Yükleniyor...