Benim icin cok onemli

Kısaca anlatmaya çalışacağım esimin ailesi beni hiç istemedi sebebi annem ve babamin ayrı olması hakkımda herkese yapmadığım seyleri yapmıştım gibi anlattıkları icin haliyle sülalede bır Allah'ın kulu sevmiyor.esimin kardeslerinden biri sözüne esimi davet etmedi ben hayırlı olsun deye mesaj attım bir hafta sonra'tesekkur ederim agbimin numarasını verir mısın dedi' neyse bugun esimin hiç okumaya yazma bilmeyen annesi beni arayip'bir arayım oldunuz mü kaldınız mı buraya gelecek mısınız dedi'yani arkadaslar ben artık cok yoruldum ayrılmayı bile düşünüyorum bu hak etmediğimi davranışlar yüzünden yardımcı olun Allah rızası icin esime diyorum ki 'artık yeter bosanicaz ailene haddini bildir bildiriyorum bir ay sonra yine yapıyorlar diyor'elinden geleni yapmadığını düşünüyorum siz olsaydınız boyle bir durumda ne yapardınız?adam gibi cevap veren herkese tesekkurler

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bence herseyden once dik durmalısın. Guclu olmalısın ve duygusal davranmaman gerekir. Esinin en buyuk hatası aradaki dengeyi kuramamış ve senle ailesi arasında bir kopru olamamış. Bence hemen şuandan itibaren geçmişi unut ve bir sünger çek. Eşini senden daha iyi kimse tanıyamaz, unutma ki bu olayda kilit noktası eşin. Eşini bir tercih yapmaya zorlamamalısın, ailesini tercih edecektir muhtemelen. Çünkü anlattıklarından bu çıkıyor. Yapman gereken şey, eşinin ailesi ile, eşin yanındayken direk olarak sen konuş. Cesaretini topla ve hiç kendini ezdirme. Saygı sınırını aşmadığın sürece, tüm duygu ve düşüncelerini dile getirebilirsin. Eğer yine de orta yolu bulamaz veya uzlaşamazsanız. O zaman boşanmayı ciddi olarak gündeme getirirsin. Ailesi ile konuşmalarından sonra, hicbirsey duzelmese bile, en azından kendine olan saygını korursun ve emin ol cok daha huzurlu hissedersin kendini. Ve bundan sonrası da artık esinin bilecegi is. Ya sana sahip cıkacak ve ona gore davranacak, ya da ailesi ile mutlu mesut yasamaya devam edecek. İnan bana, hayat bu kadar kendine eziyet edecek kadar uzun degil. Yazık canına yani. Benim sahsi fikirlerim boyle, umarım en kısa zamanda duzelir hersey.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Size diyeceğim. Eviniz ayrı kapınız ayrı. Eşiniz ile utlu iseniz bunları takmayın kapatın kapınızı evinizde oturun en askari sartlarda ailesi ile konusun. Saygıda kusur etmeyin ama mesafeli olun.

Her soylenenede aldırış etmeyin Mevlanın sozunu hatırlayım bir söze bakarım soz mü diye bir soyleyene bakarım adam mı diye .

Siz eşiniz ile mutluysanız gerisini baoş verin Kendinizi birde onun yerine koyun. Bir tarafta sevdiği kişi eşi diğer tarafta atsan atılmaz satsan satılmaz seni büyütüp bu günlere getiren ailesi. Emin olun onun için durum daha da kötü İki ateş arasında kalmak .

0|0
    0|0
  • eşin sana değer veriyor seni ezdirmiyorsa suçu ne ki. birbirinizi seviyorsanız herkesi bir kenara bırakın hatta mümkünse başka bir şehre yerleşin çok rahatsız ediliyorsanız. ailesi de kabullenmiyorsa seni görüşmezsin olur biter.

0|0
    0|0
  • Valla işin çok zor, keşke güzel bir şey yazabilsem ama evlediğinden bir şekilde aile'ye de giriyorsun. Açık konuşmak gerekirse kocanın ailesine gitmeyebilirsin tabii bu ne kadar işe yarar o da ayrı. Bunun bir çözümünün olduğunu zannetmiyorum ne yazık ki.

0|0
    0|0
  • demekki adamı sevmiyorsun..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• esinin sucu neki burda onu anlamadim baksana oda gorusmuyor ailesiyle daha ne yapsin sen ailesinden yakinsinki senin yaninda aranizda sorun haline cevirmeyin bunlari esine simsiki saril derim. aileside anlar bigun hatalarini her sey hayirli olur insallah

0|0
    0|0
  • sen esinle ailesi icin mi evlendin de ailesi yuzunden ayrilmayi dusunuyorsun?

0|0
    0|0
  • Eğer sen eşinle mutluysan ailesini görmemezliten gel. Eğer eşin sana değer veriyorsa ve seni herkesten koruyorsan hiçbir problem olmaz. Herşey yoluna girer emin ol. Sen ne olursa olsun saygını kayınvalidenle karşı koru. Emin ol daha ilerlerde fazlasıyla pişmanlık yaşayacaklardır. Yaptıklarından ve söylediklerinden utanacaklardır.

0|0
    0|0
    • Hiç pişman olmadılar yüzleri bile kizarmadi

• Benim annemlerde öyleydiler. Özellikle görümceleri tarafından. Fakat hiçbir zaman onları kötülemedi , saygısızlık yapmadı, arkalarından babama bile böyle böyle yapıyorlar demedi. Şu an annem herkesin gözünde çok üst yerde. Herkes anneme fazlasıyla saygı duyuyor.

Yükleniyor...