ARDA TURAN futbol mu oynamalı yoksa reklam filmi mi çekmeli?

Bugün oynanan Türkiye-Hırvatistan maçından sonra maç hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

• günah keçisi Arda Turan mı oldu şimdi 😒

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum Arda berbattı ama hangisi iyiydi? Hadi Arda normal karşılanabilir 6 ay futbol oynamadı sonrada çoğu maçta yedek kaldı adam soğudu ama diğerleri? 1 tane iyi oyuncu olmazmı bugün Oğuzhana Selçuğa bizim beklere noldu atağa çıkmamaya yeminmi etmişler? İlerde çoğalamıyoruz Cenk zaten gören aşkolsun Burak yanlız cenk yanlız + kondisyon yok adamlar bir anda srna orta açıyor dikkat et 4 kişi ceza sahasında biz yarım saatte çıkıyoruz atağa yine orta açılıyor Burak ya da Cenk var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Arda yı normalde çok severim gerçekten son zamanlarda çok kötü... Hem sadece belli bir kişiye yüklenilmemeli takımın hepsi berbattı ruh yok

0|0
    0|0
  • Gorucez😂

0|0
    0|0
  • Ardaşkım her şeyi yapsın 😁😍

0|0
    0|0
  • Reklam filmi çekmeli

0|0
    0|0
  • Arda nin isi bitmis artik

0|0
    0|0
  • Reklam çeksin ne kadar yavaştı maçta ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Nedense Gs den beri hiç futbolunu beğenmezdim Ardanın ve bugün ki maçta yine beni yanıltmadı ve patates çuvalından farksızdı sadece sağa sola sallandı

0|0
    0|0
  • Türkiye gruptan sonuncu olur fatih terimle bu işler yürümez fatih terimle olmaz bir başarımız yok... Şenol Güneş ile dünya 3. su olduk adamın adını anan yok fatih terim yıllardır ne yapıyor bir başarısı yok adamı göklere çıkartıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Çok kilo almış kaptanım kral benim havalarında sol çizgide oynayacağına oyun kurma havalarında çok top ezdi takımın ritmini bozdu

0|0
    0|0
  • reklam filmi çekmeye devam etsin

0|0
    0|0
  • reklam ceksin o baska bir bo*a yaramaz

0|0
    0|0
  • Adam oyundan çıkarken daha fazla koştu

0|0
    0|0
  • cok kotu oynadık bugun bee

0|0
    0|0
  • sabrı ıle kebabcı acsınlar

0|0
    0|0
  • Ondan hiç bişe olmaz

0|0
    0|0
  • Aynısını düşünüyordum yemin ederim gıcık oldum arda hanım diyeceğim bundan sonra ona

0|0
    0|0
  • hicbiri

0|0
    0|0
  • Reklam filmi

0|0
    0|0
Yükleniyor...