Milli Takımda olmaması gerekenler kimler sizce?

Bence 11 de olmaması gerekenler. Oğuzhan, Arda ve Cenk olmaması gerek.
Kimler oynamalı. Emre Mor, Volkan Şen ve Burak sizce peki İspanya maçında kimler olmalı.

0|1
2|16

En İyi Kız Görüşü

• Kanser olucam maçta niye çıkarmadılar şu Ozanı 😡 Yaktın bizi Modric

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bence çalhanoğlu gereksiz bir futbolcu maç boyunca serbest vuruştan başka hiçbirşey yapmadı ayrıca ozanda çok yumuşak kalıyo bir tane top çaldığını görmedim sadece adama refakat ediyo onun yerine topalı ortaya semihi stopere koysa çokdaha verimli olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben ardadan daha iyi oynardım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Fatih terim gider başka biri gelirse Şenol güneş gibi dünya 3. su yapan Bir kral gelirse olur... Fatih terim ne taktikten ne bişeyden anlıyor... Mahalle maçından önce gaza getiren amigo gibi gaza getiriyor sonra adam paylaşıyorlar hadi yallah maça mahalle maçı gibi sistemsiz amaçsız uyuşuk yavaş yavaş bir oyun başarı sağlayamayız

0|0
    0|0
  • Bu maçta ilk 3 grçekten rezalet oynadı sonraki yazdığın 3 birşeyler yapmaya çalıştı ama yetmedi.

0|0
    0|0
  • Volkanı geç daha oynayamaz volkan

0|0
    0|0
  • Bence tam tersi oyun Oğuzhan ve Cenk üzerine kurulmalı. Bu oyuncular milli takımda maalesef Beşiktaş'taki önemlerine haiz değiller. Olsalar Beşiktaş'ı yükselttikleri gibi milli takımı da yükseltirler.

0|0
    0|0
  • Katiliyorum ama volkanin defansa donmesi gerek, cok aksiyo savunmaya yardim etmekte

0|0
    0|0
  • Ozan tufan ilk basta olmamasi lazim hatta bence fatih hoca ozel ucak tutsun direk eve gondersin lan adam sut cekecek adam sacini duzeltme derdin s. cydm senin sacina adamin sutunu engellesene onun yuzune gol yedik...

0|0
    0|0
  • Kardes ayni seyi dusunuyoruz

0|0
    0|0
  • ozan kesin gitmeli emre mor ilk 11 e girmeli

0|0
    0|0
  • Takımın komple olmaması. Sıfırdan genç altyapı ile yetenekli gençler yetiştirilmesi.

0|0
    0|0
  • Volkan şene katılmıyorum onun haricinde evet

0|0
    0|0
  • ozan tufan, vokan şen, burak yılmaz

0|0
    0|0
  • Gökhan Gönül bitik durumda Oğuzhanda oynayamıyor bence bu iki isim olmamalı

0|0
    0|0
  • emre mor, oguzhan