Ozan Arda Selçuk üçlüsünden rahatsız olan bir ben mi varım?

ya senin Emre Mor'un var Alperin var Oğuzhanın var ne demeye bunları yan yana oynatıyon be adam !

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• oğuzhan dediğin adam ilk yarı oyundaydı yani çıkana kadar bende bilmiyodum öyleymiş ayrıca selçuğun yerine kimi koyacaksın ön liberoya emre moru mu alper potuğumu ha ozan dersen evet milli takım oyuncusu değil arda desen en iyi reklamda oynar

0|0
    0|0
    • kimi oynatacağı beni ilgilendirmez onları çıkarsın evet selçuğun yerine oğuzhanı koysun ardanın yerine al alperi ozanın yerine de biri bulunur illaki

• ha ona katılırım işte stopersiz maça çıktık koy topalı tek öne koy stopere semihi bak bakalım nasıl oluyor en azından bu kadar kötü olmaz

• aynen öyle

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben hakan mehmet ikilisinden rahatsızım

0|1
    0|0
    • onu mecbur öyle oynatacak mandzukiç mi ne şeyse onu tutma için

• Vida ile corluka bir topa vurdurmadılar bize her gelen topa rakip vurdu ersan ve serdar gibi sert stoperler olmalıydı

• aynen orda haklısın bak

• Hayatımda gördüğüm en berbat kadro mehmet topalın stoperde işi ne bir ozan tufan selçuk felan la bunları topcu diye ilk 18 e almam adamlar toptan korkuyor

0|1
    0|0
  • ozanı avrupada fabrıkada bile çalıştırmazlar

0|1
    0|0
  • iyiler aslinda

0|0
    0|0
  • takımda kimse oynamadı ki senin oğuzhan dediğin adam sahada yoktu

0|1
    0|0
    • orta saha yavaş olunca tek oğuzhan orayı hızlandırmaz bkz rakitic modric çatır çatır geldiler

Yükleniyor...