Bu domuzları neden yenemedik 😡?

Maçın özeti;
Kafası kanayan Hırvat futbolcu, kafasından kanlar akan Hırvat futbolcu, kanlar akan kafasından Hırvat futbolcu kafa bandaj. Kafasına dikiş atılan Hırvat futbolcu kenarda, yere kendini atan Hırvat futbolcunun kafası kanıyor sargıbezi. Kendini atan atana. Böyle sahtekarlık görmedi. Hakem uzatmayı 4 dakika değil de 8 9 dakika verse yeriydi ya. Niye yenemedik bu domuzları? 😡

0|0
12|45

En İyi Erkek Görüşü

• Hırvatlı futbolcular kadar karaktersiz onursuz futbolcular görmedim. Kaleci 40 saniye'de aut atıyor. Uzun boylu kafası kanıyan karı kılıklı , kendini hiç bişey yokken dakka başı yere atan futbolcular. Orada olsam alayını keserdim. Bizim takım'da ruh yoktu. Hakan çalhanoğlu - arda turan - ozan tufan - volkan şen hepsi rezil oynadı. Acı ve gerçek ispanya bizi harcar.

0|1
    0|0
    • Maçtan fazla hırvatistan sağlık ekibini izlettirdiler bize bol bol şerefsizler. Bugün futbol hariç her boku da yedik gruptan çıkamayız.

• Allah rakibin bile karakterlisini versin.

En İyi Kız Görüşü

• Niye mi yenemedik?
    Tükürdüğümün terimin kadrosu yüzünden. Volkan, Emre, Burak sonradan girdi. Arda, Hakan, İnan tamamen etkisizdi ve berbat oynadılar. Star dediklerine bakın.
    Ozan maçın adamıydı bence. Her ne kadar saçını düzeltip topu tutamasa da her yerde o vardı. Caner ile Gönül Allah'a emanet kanatları kırılmış alanlar hayrını görsün.
    Corluka piçinin ya. Geneleve çevirdiler sahayı yatıp durdular dakikalar geçti hepsi yere yattı. Sanki kafasının içine yapay kan yerleştirdi elini oraya getirdiğinde sıktıkça kan akıyor regl gibi aktı durdu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 44

• Bunlara domuz demeyen bile domuzdur

1|1
    0|0
  • Fatih terimin kokuşmuş işe yaramaz futbol bilgisi yüzünden bu haldeyiz adamın başarısı sistemi tutmuyor

0|1
    0|0
  • Ruhsuz oynadık , hücum adına hic çalışmamış gibiydik

0|0
    0|0
  • Cirkef oynadiklari ve zamani somurdukleri gercek fakat daha buyuk bir gercek var ki sansli olmasak fark yerdik. 4-5 tane %100'luk pozisyon kacirdilar, bizim net pozisyonumuz bile yok.

0|1
    0|0
    • Valla ya farktan Allah ve direk korudu

• Sığır gibi oynadığımız için.

0|0
    0|0
  • 8-9 dk uzatma versede yenemezdik. Kaleye 2 tane isabetli şutumuz var maç boyu. Bizim ceza alanına gelen her top kontrolsüz, en basiti bile tehlike yarattı. Savunma anlayışı bozguna uğradı fatih hocanın.

0|0
    0|0
  • Niye yenemedik biliyormusun? Adamlar hırslı ruh var. Bizimkinlerde form adına birşey yok. Fatih terim'in galatasaray sevdası yüzünden bu hallerdeyiz. Beşiktaşlıyım neden gökhan töre yi götürmedi neden oğuzhanı çıkardı oğuzhanın yaptığı pası yapan adam yoktu. Formsuz gökhan ile caner ile bu iş olmaz. Emin ol böyle devam ederse 1 gol bile atamadan oramıza baka baka geri döneceğiz. Üstüne dünyaya rezillik.

0|0
    0|0
  • sen önce maçta ne oynadın ona bak hadi dicemki bişeyler yaptıkda adamlarda çirkeflik yaptı ama hiçbişey oynamadık ki

0|0
    0|0
  • ayıp lan onlarda insan niye domuz diyorsun, bizden çok daha iyi oynadılar yendi adamlar, pozisyon bile bulamadık 23532432 dk uzatma verse ne olacak

0|0
    0|0
  • Evet çirkefleştiler ama maç 6 olurdu adamlar ezdi

0|0
    0|0
  • Ya hakeme suç bulma şimdi bizim bu torpille topcu olmus tr de elazığ spora gol atıp şov yapan ölü hamsilere 9 dakka değil bir 90 dakka daha zaman tanısan bir cacık olmaz türkiyede herşey torpil adamların nüfusu 9 milyon biz varız 90 milyon alt yapında prıl pırıl gençler varken sen gider yurt dısında emekliye ayrılmıs topcuları milyon eurolara getirip silah zoruyla oynatmaya çalısırsan bu ülkeden bir bok olmaz afedersin ama

0|0
    0|0
    • Rezil olmadan bitti şükür farktan Allah ve direk korudu valla 😢

• Aynen tövbe ettim daha bu salak ülkenin maçını izlemem

• Yencez

0|0
    0|0
  • Cunku domuz haram.

0|0
    0|0
  • semih varken hakan balta gibi bir kazmayı oynatırsa fatih terim kazanamaz tabi.
    kalkıp daha kondisyonu olmayan burak yılmazdı bir de sakat adam maça sokarsa kazanamaz. ne bekliyorsun ki.

0|0
    0|0
    • Bu ne biçim kadro ya hey gidi Hakan şükür vardı o zamanlar gideni aratıyolar

• Ben hala Nasıl sadece 1 fark ile yenildik onu düşünüyorum, farkı iyi korudu bizimkiler. Helal olsun 👏🏻👏🏻👏🏻😂😂😂😂😄😄😆😆😆😆😆😅

0|0
    0|0
  • Çok kötü oynadık.

0|0
    0|0
  • Beceremdik yenemedik bir hile hırdavat aramaya gerek yok :D

0|0
    0|0
  • 2008 i hatırladılar ondan öyle yaptılar

0|0
    0|0
  • Bizim futbolcuların performansını begenmedim vampir suratlı modric uzaktan vurdu gol oldu birazda bizim şansımız vardı direkten dönen toplar kalemize girseydi 3- veya 4 olurdu

0|0
    0|0
    • Emre'ye güvendiler de o kadar da kanıtlayamadı kendini

• kötü oynuyoruz çünkü

0|0
    0|0
  • böyle kelimeler bir hanım efendiye hiç yakışmıyor

0|1
    0|0
    • Çok sinirlendim napim çıldırdım resmen yüryüyüşe çıkmışlar bildiğin ya ben çıksam yakar geçerdim

• adamın kafası yarılmış ne yapsın? suratı kan içinde kaldı rakibe b. k atmak yerine bizimkiler neden oynamadı onu düşün

0|0
    0|0
  • Sakin ol ablacığım. Kötü oynadık yenildik yapacak bir şey yok futbolun kuralı.

0|0
    0|0
  • bizim son anlarda ne yapacagimiz belli olmadigi icin yavaslattilar oyunu. ecnebi dayanismasi da var tabii

0|0
    0|0
  • Kendi oyun stiline bakman lazım ilk önce

0|0
    0|0
  • onlar en az 6 tane attardi yine şansliydik

0|0
    0|0
  • Arda efsaneydi oyundan çıkarken bir depar attı fenaa

0|0
    0|0
  • Çünkü herifler köpek gibi çalışmış 90 dk yorulmadı ruhları vardı bizim ruhsuz arda cenk, selcuk vs sadece reklamlar oynar.

0|0
    0|0
  • takım güzel oynamıyor ondan

0|0
    0|0
  • Yenemedik oynayamadik o kadar. Millileri fazla pohpohladilar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 11

• Evet sahtekarlıktı gerçekten

0|1
    0|0
  • M4l gibi oynadik be

0|0
    0|0
  • İlk dakikaların özeti de şuydu.
    Faul. Sayın seyirciler yine faul, evet bir faul daha. Eveeet sarı kaart.

0|0
    0|0
  • O yere atma konusunda katılıyorum ama domuz demen yanlış bize göre iyi oynadılar mal terimin kurduğu kadro ancak böyle oluyor ölü bir arda fırsatı kaçıran bir ozan kafa vuruşu yapamayan bir burak normal yani

0|0
    0|0
    • Vida'nın suratını görmedin mi hayır yok suratlarında

• İlk Türkçe konuşmayı bilmek gerek, ikinci olarak futbol bu kadar onemli bir seymis gibi havalara girmemek gerek

0|0
    0|0
  • Çünkü hırvatlar çok narin ablası

0|0
    0|0
  • çünkü koşmadık oynmadık uyuduk hep

0|0
    0|0
  • Bizimkileri dövdüler resmen iyi olmuş beyni patlasaydı.

0|0
    0|0
  • Takımca kötüydük , o kadar uzatma verse yine yenemezdik. Arda'ya aşırı sinir oldum ben ya

0|0
    0|0
  • Asın bayrakları asın asın🇹🇷🇹🇷🇹🇷 eyfel bir harika❤️

0|0
    0|0
  • Milli Takım şunları yenemiyor daha, eğer böyle oynarlarsa İspanya maçından da umutsuzum ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...